gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Görevli olduğum bir sırada geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı malul olarak görevimde

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Görevli olduğum bir sırada geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı malul olarak görevimden ayrıldım. Emekli Sandığı vazife malullüğüm kabul edilmedi. Bu Kanun bana bir hak getiriyor mu? Hayır, bu Kanun geçmişteki vazife malullüğü durumlarını değiştirecek herhangi bir düzenleme getirmemektedir.

Görevli olduğum bir sırada geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı malul olarak görevimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi... Bu defa dinleme! Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktan, ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar...
  2. Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz?

Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz?

birinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız karşınızdakinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız bir erkek gösterir dersiniz birinin anlarız bir erkeğin anlarız Giyiminize, makyajınıza, yüz hatlarınıza, kilonuza, el-ayak bakımınıza, saçlarınıza, kalçalarınıza, göğüslerinize, gözlerinize... Kısacası onun tarafından baştan sona fiziksel bir sınavdan geçirilirsiniz. Sınav bitiminin ardından,...
  3. sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız

sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız

sesin enerji olduğunu nasıl açıklarız sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız bir türü ses türüdür ses bir enerji türümüdür, ses bir enerjimidir, ses, nasıl bir enerji türüdür, Sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız? acil cevabınızı bekliyorum. Bütün sesler titşerek çıkar.Kendi sesimizde titreşerek çıkar.Örneğin uzaktaki bir arkadaşımıza bağırmak istiyoruz ses tellerimiz...
  4. Birgün Eşinizin Bir Çocuğu Olduğunu Öğrenirseniz...

Birgün Eşinizin Bir Çocuğu Olduğunu Öğrenirseniz...

Bu konu; Birgün Eşinizin Bir Çocuğu Olduğunu Öğrenirseniz hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, az önce açtığım haberde Cüneyt Arkın'ın bir kızı ve torunu olduğunu ve kızıyla da torunuyla da görüşmediğini öğrendim. Tabi hemen aklıma Arkın'ın eşi geldi. Acaba haberi var mıydı bundan? Vardıysa neden görüşmemelerine ses çıkarmadı? Yoktuysa şimdi gazeteden öğrenince ne yaptı, ne...

Sayfayı Paylaş