gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Görme Bu Gece

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Görme Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  2. bu gece kopmak lazım:)

bu gece kopmak lazım:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu gece susalım.

Bu gece susalım.

Bu gece sevelim. Artık zaman kalmadı. Bir gece daha bitti. Yarın bir tane daha bitecek. Öbür gün bir tane daha... Ya sonra? Sonrası yok... öyle işte... Seviyorum... En çocuk yerinde zamanın ve beni en sevmediğin yerimde. Seviyorum ... Bu gece susalım. Nasılsa bir gece daha var önümüzde. Sonra bir tane daha, ardından bir tane daha... Bu gece susalım. Nasılsa birgün konuşuruz. Geceler...
  4. Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Bu sayfa; Mahir Bu Gece Vuruluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reytingleri zorlayan dizilerden birisi olan Karadayı'da bu gece yine çok heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta Feride'ye önce evlenme teklifi eden daha sonra da tüm gerçekleri anlatan Mahir, Feride'ye büyük bir şok yaşatmıştı. Mahir Kara'nın kendisi olduğu itiraf eden Mahir'in bu sözleri üzerine,...

Sayfayı Paylaş