gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Görme engelli Evren Türkiye'yi ekrana kilitledi

Konu, 'Engelliler dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Görme engelli Evren Türkiye'yi ekrana kilitledi. Var mısın Yok musun yarışması nefes kesti. Sonrası da muhteşemdi.. "Var Mısın Yok Musun"un engelli yarışmacısı Evren, 100 bin YTL'lik ödülü son anda kazandı. Acun dahil herkesin büyük paralarla yarışmadan ayrılmasını istediği Evren, yarışmaya çok iyi başladı. 500 bin YTL'lik iki kutuyu yakın aralıklarla açınca herkesi "Evren sıfır mı çekecek?" endişesi sardı.

KUTUSUNU AÇARKEN NEFESLER TUTULDU

Son ikiye 100 bin ve 25 bin YTL'lik kutularla giren Evren için Hamdi Bey'in son teklifi 50 bin YTL aldı. Evren'in hayali ise ev almaktı. Hislerine güvenen Evren riske girerek kutuları değiştirdi. 17 numaralı kutunun açışı sırasında milyorlarc insan ekranı başında nefesini tuttu. Kutudan 100 bin YTL çıkınca stüdyo bayram yerine döndü.

ENGELLİLERE PARA YAĞDI

Yaırşmadan sonra "Var mısın Yok musun" canlı yayına gecti. Acun, engelli vatandaşlara yardım amacıyla yardım kampanyası başlattı. Programa eski yarışmacılar da katılarak destek verdi. SMS ve banka yoluyla engellilere 2 milyon YTL'ye yakın para toplandı.

EVREN FENERBAHÇELİ FUTBOLCULARLA

Sunucu Acun Ilıcalı, yarışma öncesi Evren'e bir sürpriz yaptı. Ilıcalı Evren'e İstanbul Üniversitesi'nin Avcılar Kampüsü'nde Portekiz Dili ve Edebiyatı bölümüne gittiklerini söyledi ama Evren'i Vestel Manisaspor maçına hazırlanan Fenerbahçe'nin Samandıra'daki Kamp Merkezi'ne götürdü. Evren'in bir yanında Roberto Carlos bir yanında Alex vardı. Roberto Carlos Portekizce konuştuğunda da yabancı öğrencilerden olduğu söylendi. Evren başta ne olduğunu anlayamadı ama antremanda olduğunu hissetmesi uzun sürmedi. Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi'nde A takımımızın idmanında olduğunu öğrenen Evren büyük bir sevinç yaşadı. Evren, oyuncularla uzun süre sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Evren ve eşi engellilere destek gecesinde şarkı söyledi. İkilinin düeti beğeni topladı..

Görme engelli Evren Türkiye'yi ekrana kilitledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görme Engelliler Bilgisayar Başinda

Görme Engelliler Bilgisayar Başinda

Bursa'da, Sosyal Yardımlaşma Vakfı, İş-Kur İl Müdürlüğü ve Altı Nokta Körler Derneği Bursa Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 'görme engelliler için konuşan bilgisayar işletmenliği' kursu açılırken, 100 görme engelliye de konuşan saat ve beyaz baston hediye edildi. Altı Nokta Körler Derneği Bursa Şubesi'nde yapılan törende çok sayıda dernek ve protokol üyesi bir araya geldi. AK Parti...
  2. Görme Engelliler Hakkında

Görme Engelliler Hakkında

görme engelliler hakkında bilgi görme engelliler ile ilgili etkinlikler için eğitici oyuncaklar Görme Engellilerin Normalden Farkı Normal gelişim gösteren çocuklarla Görme yetersizliği olan çocuklarda gözlenen gelişim farkları. • 0-3 Yaş Grubu Çocuklarda Zihinsel Gelişim Normal Gelişim Gösteren Zihinsel gelişim; düşünme, anımsama, farklılıkları ayırt etme veya işitme, fikirler ve...
  3. Görme Engellilerin Eğitimleri

Görme Engellilerin Eğitimleri

Görme Engelli Eğitimleri A- Görme Özürlü Öğrenciler İçin Özel Eğitim Okullarına Başvuru ve Kayıt Koşulları Ülkemizde 15 görme engelli ilköğretim okulu bulunmakta olup, hepsi de yatılı ve gündüzlüdür. Özel Eğitim Almak İçin Başvurulacak Kurumlar • Millî Eğitim Müdürlüğü, • Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, • Özel Eğitim Kurumları, • Özel Özel Eğitim Kurumları. Kayıt...
  4. Görme engelliler için film

Görme engelliler için film

Elazığ'da, düzenlenecek '2. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'nde görme engelliler için de film gösterilecek. Elazığ'da, 2-6 Mayısta, ''2. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'' düzenlenecek. Elazığ Sinema Derneği Başkanı Serdar Kara, yazılı açıklamasında, geçen yıl ilkini düzenledikleri festivalde filmleri, sinema oyuncularını ve yönetmenleri Elazığlı sanatseverler ile buluşturduklarını, bu...
  5. Görme engelli Yusuf'un başarısı....

Görme engelli Yusuf'un başarısı....

engellilerin başarıları görme engellilerin başarıları engelli bireylerin başarısı engelli Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, doğuştan görme engelli Muhammet Yusuf Sarıgöz, Öğrenci Seçme Sınavında (ÖSS) yabancı dil puan türünde aldığı 336.534 puanla Türkiye 25. oldu. Hacettepe Üniversitesinde İngiliz dili eğitimi almak isteyen Sarıgöz, altınla ödüllendirildi. Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü...

Sayfayı Paylaş