gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Görmek İstediklerini Görür, Duymak İstediklerini Duyar

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

insan görmek istediğini görür göz görmek istediğini görür gözler Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır. Ben uzun sürede yapıyorsam, titizimdir.

Başkası bir işi yapmıyorsa, tembeldir.
    Ben yapmıyorsam, meşgulümdür.

Başkası bir işi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır.
    Ben yapıyorsam, bu insiyatif kullanmaktır.

Başkası bir görgü kuralını çiğniyorsa, kabadır.
    Ben çiğniyorsam, kendime özgü birisiyimdir.

Başkası amirini memnun ediyorsa, yalakadır.
    Ben ediyorsam, bu ortak çalışmadır.

Başkası öne geçerse, bu kuralları ihlal etmektir.
    Ben başarırsam, bu sıkı çalışmanın ödülüdür.

_alıntı

Görmek İstediklerini Görür, Duymak İstediklerini Duyar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görmek istediğinizin tam tersi..

Görmek istediğinizin tam tersi..

bu adamın zekasına hayranım..çok hoş görüntüler..perspektif yaklaşımı gerçekten çok hoş..
  2. Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

sevgilimle nasıl sevişebilirim nasıl sevişebilirim ne konuşsak video resimli Yalan olduğunu bile bile bu sözleri duymak hoşumuza gidiyor. Erkeklerden iltifatlar duymak, pohpohlanmak biz kadınların en sevdiği olaydır. Bu nedenle “yalan da olsa söyle söyle, sevgilim de özledim de” şarkısını söylüyoruz kendi kendimize:) 1 Seni tanıdığımdan beri gözüm başka kimseyi görmez oldu. 2 İlişkiye...
  3. Herkes Duymak İstediğini Duyar

Herkes Duymak İstediğini Duyar

Kizilderili bir adamla beyaz adam cadde de yuruyorlar..birden kizilderili adam beyaz adama:cekirge sesi duyuyorum der.fakat beyaz adam:bu kadar kalabalik bir cadde de cekirge sesi duyman imkansiz,yaniliyorsun der.kizilderili usteler hayir duyuyorum der ..daha sonra bir bahceye girerler ve gercekten orada cekirgelervardir beyaz adam sasirir ..senin kulaklarin farkli der.bu gurultude cekirge...
  4. Söylemek istedikleriniz!!

Söylemek istedikleriniz!!

Eşinize / sevgilinize sinirliyken,bunalım halindeyken veya sizi sevmediğiniz şekilde yorumlarken (telefon benim özelim sanamı kaldı peh) gibi laflara karşı en cok ne demek isteyipte demekten vazgeçiyorsunuz? illaki tam söyleyecekken sizi birşey tutuyodur 'kırılır dahada çıkmaza gitmesin iş' diye 'bişey sölicektimde kalsın neyse' dersiniz.Evet içinizde kalan ve hala söylemek isteyip ama...
  5. Rüyada istediğimizi görebilirmiyiz?

Rüyada istediğimizi görebilirmiyiz?

Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne...

Sayfayı Paylaş