gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

görmeye alışkın olmadıklarınız

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: görmeye alışkın olmadıklarınız

paylaşım için teşekkürlerr.. çookk güzellerr

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım çok hoş kareler

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Eevet çok doğal teşekkürler

5. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok doall gerçekten:Demeğine sağlk

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık..cok guzeller

7. Monera

Monera Forum Okuru

emegıne saglık

görmeye alışkın olmadıklarınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını

Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını

Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını, Diğer çalışanların öcü olmadığını, Yüzyüze konuşmanın arkasından konuşmaktan daha etkili olduğunu, "Günaydın!" demenin borç para vermek olmadığını, "Lütfen!" demenin utanılacak bir şey olmadığını, Yönetici olmanın emir vermek olmadığını, İşyerinde şarkı mırıldanmanın suç olmadığını, Astları ile aynı asansöre binmenin asansörü...
  2. Yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa

Yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa

. incinecek hal kalmadı bende sana bir tavsiye vedalar soguk olur sıkı giyin üşüyorum duracagım burada gidişini seyredecegim kıpırtısız,sakin gibi görünecegim kavgasız olacak fırtınasız olacak saçma sapan olacak organlarım birbirine vuracak arkandan sesesiz bakacagım ben yine salagı oynayacagım... hayalleri tastan bir sevdaydı bizimkisi,kırılmazdı,yagmura kara...
  3. Duymaya Pek Alışkın Olmadığımız Bir Moda /Futbol Modası

Duymaya Pek Alışkın Olmadığımız Bir Moda /Futbol Modası

Sevgilinizle sürekli olarak futbol kavgası yapıyor olabilirsiniz. Dışarı çıkmak istediğinizde sevgiliniz futbol maçına siz ise sinemaya gitmek istiyor olabilirsiniz. Ancak sevgiliniz genellikle sizin isteklerinizi yerine getiriyor ise sizin de onun isteklerini yerine getirmeniz güzel bir adımdır. 1. Sevdiğinizi etkilemek için giyinin Sevdiğinizi etkilemek için tuttuğu takımın renklerini...
  4. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü Selam millet sizden Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum şarkıyı bilenler haydi buraya !
  5. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sevilen şarkıcı Ziynet Sali'nin hit şarkılarından biri olan alışkın Değiliz adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm hayranlarıyla paylaşıyoruz. Bana bi şey olmaz deme Sanada dokunur ayrılık Söylemesi bile zor biliyorum ama aşkta alışkanlık Aklının kalbine zıt duruşu...

Sayfayı Paylaş