gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Görsel EfekLer!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Görsel EfekLer!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görsel İletişim

Görsel İletişim

görsel iletişim nedir görsel sanatların iletişimdeki rolü iki boyutlu materyaller materyal nedir iletişim biçimleri GÖRSEL İLETİŞİM İletişim insanlar arasında bilgi alışverişidir. İletişim,iletiyi gönderen ve alan arasında oluşan,alış veriş ilişkisi içerisinde paylaşılan çift yönlü bir yararlanım sürecidir. (1) Bu tanıma paralel olarak Görsel iletişim ise görüntülü bilgilerin alışverişi...
  2. duman efekti vermek

duman efekti vermek

Duman efekti vermek istediğimiz resimin üzerine yeni bir layer açıyoruz. Yeni layerımızda duman efektinin bulunmasını istediğimiz yeri seçili hale getiriyoruz ve 5 değerinde feather uyguluyarak içini siyah renkle dolduruyoruz. Forground color da siyah, bacground color da açık gri renkleri seçiliyken Filter/Render/Diffrence Clouds filtresini uyguluyoruz. Son olarak layerımızın modunu...
  3. resime fade efekti eklemek

resime fade efekti eklemek

resme efekt ekleme resimlere efekt ekleme resmine ekle photoshop fade photoshop Resime Fade Efekti Fade etmek istediğiniz resmi açalım, Layer penceresinde Background görünüyorsa Layer > Layer Mask > Reveal All'u seçelim. Görünmüyorsa resmin kopya layerını çıkartalım. Sonra Layer > Layer Mask > Reveal All'u seçelim. Layer Mask Thumbnail'in seçili olduğuna emin olun....
  4. Görsel DNA

Görsel DNA

Değişik bir o kadar ilginç benim çok ilgimi çekti. Teste başlayın sonuçları görün benim %100 doğru çıktı diyebilirimmm... tıklayın hadii bakalımmm Buradan
  5. İlkyardım Görselleri

İlkyardım Görselleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş