gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Görsel Sanat : Merdivenler!

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Görsel Sanat : Merdivenler!

emeğine sağlık canım

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Görsel Sanat : Merdivenler!

harıka gornuyorlar..emegıne saglık

Görsel Sanat : Merdivenler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görsel İletişim

Görsel İletişim

görsel iletişim nedir görsel sanatların iletişimdeki rolü iki boyutlu materyaller materyal nedir iletişim biçimleri GÖRSEL İLETİŞİM İletişim insanlar arasında bilgi alışverişidir. İletişim,iletiyi gönderen ve alan arasında oluşan,alış veriş ilişkisi içerisinde paylaşılan çift yönlü bir yararlanım sürecidir. (1) Bu tanıma paralel olarak Görsel iletişim ise görüntülü bilgilerin alışverişi...
  2. Cem Adrian Merdivenler

Cem Adrian Merdivenler

Sundum ellerinize kalbimin tüm çiçeklerini, gitmek yerine Güneş gibi doğdu yüzüme geceleri ay, buz gibi ellerimle Gördüm,kördüğüm olduğumu Sonu gelmez masalları puslu şehrinde İçtim kana kana sularını zehirli nehirlerin gözümü kırpmadım bile Acıyor,duyuyor musun ? Kanıyor,içimde bir şey.. Yanıyor,görüyor musun alevleri her yanımı sarıyor? Acıyor,duyuyor musun?...
  3. merdivenlerden yuvarlandım :D

merdivenlerden yuvarlandım :D

okulda elmde telefon diğer elimde deftr çıkıyodum medivenlerden nsajlaşıyodum arkdşla nerden kaldın diye herkez çıkıyo ama sınıflara bi an kendimi yerde buldm paldır küldür yuvarlandım :D:D yüzümde bi morluk vardı en son snra korkudan bayıldım rezillikti ya sınıfa grnce herkez güldü falan dayak yedği sandılr :( ::D
  4. İlkyardım Görselleri

İlkyardım Görselleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş