gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Görücü usulu evlilik...

Konu, 'Karikatürler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

rüyada görücü usulü evlenmek [​IMG] İşte size görücü usulü evlilik. Görmeden karar vermeyin.....
    :laugh::laugh::laugh::laugh:

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Görücü usulu evlilik...
    hehhe :D :D :D

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Koptum ya bu ne :D

6. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Görücü usulu evlilik :D erkek yüzüne kadında :D hahaha

Görücü usulu evlilik... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görücü

görücü

Rüyada evinize görücü geldigini görmek, eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacaginiza isarettir.
  2. severek mi görücü usülü evlilik mi?

severek mi görücü usülü evlilik mi?

görücü usulü evliliğin faydaları arkadaşlar severek mi yoksa görücü usülü evlilik mi doğru olan.hangisi daha sağlam temeller üzerine kuruluyor.elbet sizin de bu konu hakkında fikirleriniz vardır.bizlerle paylaşmaya ne dersiniz:thanks:
  3. görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

ben aslında bu tür evliliklere karşı değilim ve daha sağlam olduğuna inanıyorum eskiden aile büyüklerimiz karar verirlerdi genç kızlarımıza sorulmazdı bile ama artık bu pek te öyle değil gençler çıkıp dolaşıp görüşüp karar verebiliyolar artık :) ama ne var ki geçenlerde bi ilk oldu :26:ve bana görücü gelecekti istemedi,m tabii :hhh: açıkcası çok yadırgadım :haha: insanın başına gelince çok...
  4. Görücü geliyoorrrr

Görücü geliyoorrrr

melekelrim ... bahsetmiştim arap sevgilim var diye . ve size bir haberim var . erkek arkadaşım ve annesi istanbula geliyorlar sadece beni görmek için . annemle konuştum bizim evde kalacaklar . ama ben çok heycanlıyım çünkü nasıl davrancamı bılmıyorum .. evde dört dönmem lazım ;) ;) ayyy çok mutluyum ... :) bu ilk ızlenım çok onemlı benım için . haa bu arada annem ve babama ayrı olduğu için...
  5. Flörtle Evlilik mi Görücü Usulü Evlilik mi ?

Flörtle Evlilik mi Görücü Usulü Evlilik mi ?

Bu konu; görücü usulü evlilik ve flörtle evlilik hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yapılan bir araştırmaya göre görücü usulü yapılan evliliklerin % 65 daha uzun ömürlü olduğu ortaya çıkmış. Bu konuda ki fikirlerinizi bekliyorum. Görücü usulü evliliği ele alırsak; eskiler daha dirayetli, daha sakin, daha uyumlu, evlilik ve aile bağları daha kuvvetli, öte yandan kadınlar hep...

Sayfayı Paylaş