gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?

Konu, 'Kadınca' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ben aslında bu tür evliliklere karşı değilim ve daha sağlam olduğuna inanıyorum eskiden aile büyüklerimiz karar verirlerdi genç kızlarımıza sorulmazdı bile ama artık bu pek te öyle değil gençler çıkıp dolaşıp görüşüp karar verebiliyolar artık :) ama ne var ki geçenlerde bi ilk oldu :26:ve bana görücü gelecekti istemedi,m tabii :hhh: açıkcası çok yadırgadım :haha: insanın başına gelince çok farklıymış :kızılötesi: siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak böyle bi konu açmak istedim :D

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba?
    merak ettim canım kabul etmeme sebebin sadece görücü usulü geliş biçimlerimiydi anlatılan şartları kendine uygunmu bulmadın

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yok ondan değil ne biliyim yadırgadım işte hiç beklemediğim bişeydi ondan herhalde gerildim birazda dedim ne işim olur :haha: ne
    biliyim üle işte :hhh:

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

bence yanlış yapmışssın önce kimdir nedir ne iş yapar yaşı kaç bak kriterlerine uygunmu iyi bir kısmetmi sonra zaten uygunsa tanışır konuşursun kimse sizi görüştürmeden evlendirmez zaten korkma çağır geri gelsinler :hhh: ben yolladıydım zaten

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben severek evlendim, güzel 2,5 yillik bi beraberlikten sonra canimla evlendim. Hic istemedim görücü usulü evlenmeyi, gelmedi mi? tabiki geldi, ciktimda karsilarina, somurta somurta ama yinede istediler:zuha:

hic pisman degilim severek evlendigime 3 yillik evliyim ve hala cok cok mutluyum, allah onu basimdan eksik etmesin :)

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

amin carizma darısı bekarların başına diyorum ve bende severek evlenmek isterim vede bana aşık bi eşim olsun isterim :D

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    esracım ben sana direk sipariş versem nedersin ;)

8. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

kızım sana bişey demiyorum..buraya mı yazdın görücü olayını:S

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ya konu olsun maksat paylaşayım dedim ya aaaaaaaaaaaa :26:

10. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

bende severek evlendim canım veee çookk mücadeleler verdim :argue: çok şükür çok mutluyum benim sadece söylemek istediğim görücüyle gelen birinide sevme şansımız olabilir sonuçta her iki taraf içinde şartlar aynı tüm genç kızları Allah hayırlı kısmetlerle karşılaştırsın gelelim sipariş işinee bizde bekar çokkk:hhh: sen niyet et:haha:

11. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: canım ben görücü usulüne karşı değilim ama başıma gelince şaşırdım bu bi ilk çünkü ve evliliğin sorumluluğunu taşıyabilirim ama daha zamanı var :) tamam sipariş vereyim sorun değilde (beni alan yaşadı dertlerimede boşadı) :haha: işte arada sen kalırsın :D:D:D

12. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

:haha:aranısda ne işim varrr:hhh:

13. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

anladın sen onuuuu :hhh: çakallll :haha:

14. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

vermıyorum kımseye seniii fırtınamm:D:haha:

15. blue_angel

blue_angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bende karsı değilim ama benm basıma gelince bende karsı cıktım. aynen bende yadırgadım,one canım bakmaya gelliyorlar aaaa. ama başkaları için olabilir oluyorda zaten. daha iyi anlaşanda var hiç bi zman birbirini sevemeyenlerde var ama. allah herkese hayırlı olanını versin.

görücü usülü evlilikler hakkında meleklerimizin düşünceleri neler acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. severek mi görücü usülü evlilik mi?

severek mi görücü usülü evlilik mi?

görücü usulü evliliğin faydaları arkadaşlar severek mi yoksa görücü usülü evlilik mi doğru olan.hangisi daha sağlam temeller üzerine kuruluyor.elbet sizin de bu konu hakkında fikirleriniz vardır.bizlerle paylaşmaya ne dersiniz:thanks:
  2. Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Üstteki melek hakkında düşüncelerin....

Ewt üstteki melek hakkında ne düşünüyorsun güzel bir oyun olmasını diliyorum....(ilk kurban benim)
  3. Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

açık parfümün en iyisi parfüm açık parfüm yorum yorumları doldurma önerileri en iyi doldurma iyi marka olan ve güzel kokan parfümler ne yazıkki fiyat olarak oldukça tuzlular.. bazı insanlar açık parfümün orijinal kokulardan hiçbir farkı olmadığını ve fiyatının ucuz olması dolayısıyla oldukça ekonomik olduğunu söylerken bazıları ise açık parfümdeki kokunun orijinal kokuyla alakası olmadığını...
  4. ünlülerin Melekler Mekanı hakkındaki düşünceler...

ünlülerin Melekler Mekanı hakkındaki düşünceler...

Bende ünlülerle bir röportaj yaptım:D kendileri Melekler Mekanı hakınnda düşüncelerini anlattılar:DBuyrun melekler sizinde bilginiz olsun ünlüler bile buranın fanatiğiohyandanyupis:eco: İbrahim Tatlıses Urfa’da Melekler Mekanı vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum:nur: Reha...
  5. erken evlilik hakkında düşünceleriniz

erken evlilik hakkında düşünceleriniz

selam hanımlar ben şu an 18 yaşındayım liseden sonra okumadım ve şu an çok iyi bir kısmetim çıktı. ailem olumlu bakıyor görücü usulu bir evlilik olacak ama ben kararsızım nedeni ise hem yaşımın biraz küçük olması hemde acaba ilerde karşıma daha iyi biri çıkarmı diye.. Erken evlenmek hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda erken evlenen varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim çok...

Sayfayı Paylaş