gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

görücü

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada evinize görücü geldigini görmek, eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacaginiza isarettir.

görücü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görücü usulu evlilik...

Görücü usulu evlilik...

rüyada görücü usulü evlenmek İşte size görücü usulü evlilik. Görmeden karar vermeyin..... :laugh::laugh::laugh::laugh:
  2. Görücü usulüyle evlenmek doğru mu?

Görücü usulüyle evlenmek doğru mu?

görücü gelmesi rüyada görücü gelmesi ne demek rüyada evli kadına evli birine Evlilik, hayatımızın dönüm noktalarından birisidir. Artık bir aileye sahip olacaksınız ve ömrünüzün geri kalan kısmında yeni hayat arkadaşınızla yola devam edeceksiniz. Hayatınızın geri kalan kısmını etkileyecek böylesine büyük bir olayda acaba nelere dikkat etmeli, neleri göz önünde bulundurmalısınız? Evlilik...
  3. görücü usulü ile evlenen kadınlar

görücü usulü ile evlenen kadınlar

görücü usulü tanışma rüyada görücü usulü evlenmek ilk tanışma ilk buluşma ruya tablrl Eskiden beri hatta günümüzde hala olan görücü usulü evlilikler… Ne kadar doğrular sizce? Ya da ne kadar sağlıklı? Çok aykın evlilikler yapılıyor aileler amca çocukları teyze hala dayı çocukları evleniyor. Bunlar birinci olarak sağlıklı değil. İlerde sahip olacakları çocukları sakat engelli olabilme...
  4. Görücü geliyoorrrr

Görücü geliyoorrrr

melekelrim ... bahsetmiştim arap sevgilim var diye . ve size bir haberim var . erkek arkadaşım ve annesi istanbula geliyorlar sadece beni görmek için . annemle konuştum bizim evde kalacaklar . ama ben çok heycanlıyım çünkü nasıl davrancamı bılmıyorum .. evde dört dönmem lazım ;) ;) ayyy çok mutluyum ... :) bu ilk ızlenım çok onemlı benım için . haa bu arada annem ve babama ayrı olduğu için...
  5. Flörtle Evlilik mi Görücü Usulü Evlilik mi ?

Flörtle Evlilik mi Görücü Usulü Evlilik mi ?

Bu konu; görücü usulü evlilik ve flörtle evlilik hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yapılan bir araştırmaya göre görücü usulü yapılan evliliklerin % 65 daha uzun ömürlü olduğu ortaya çıkmış. Bu konuda ki fikirlerinizi bekliyorum. Görücü usulü evliliği ele alırsak; eskiler daha dirayetli, daha sakin, daha uyumlu, evlilik ve aile bağları daha kuvvetli, öte yandan kadınlar hep...

Sayfayı Paylaş