gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Görünmeyen melek Doğuş'a göründü

Konu, 'Magazin' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

melek göründü melekler göründü [​IMG]

Yeni albümü 'Görünmeyen Melek'i iki hafta sonra piyasaya çıkarmaya hazırlanan Doğuş, albümle aynı adı taşıyan şarkıyla daha şimdiden büyük beğeni kazandı

'Gamsız' ve 'Yalnızım' gibi hit olmuş pek çok şarkıya imza atan Doğuş, yeni albümünü çıkarmak için gün sayıyor. 'Görünmeyen Melek' ismini verdiği yeni albümüyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü şarkıcı, albümle aynı adı taşıyan şarkısını ilk kez 'Küçük Kadınlar' dizisinde görücüye çıkardı. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde çalınan 'Görünmeyen Melek' ile seyirciden tam not alan Doğuş'un bu şarkısı, internet sitelerinde de en çok tıklananlar arasındaki yerini almayı başardı.

Ara vermeyeceğim
    Albümünün iki hafta içinde müzik marketlerdeki yerini alacağını söyleyen ünlü şarkıcı, "Bu albüme çok güveniyorum. İçinde hit olacak çok şarkı var. Artık uzun aralar vermek istemiyorum" dedi. Doğuş ayrıca sinema filmi çalışmalarının da devam ettiğini belirtti: "Sponsorlarımızla anlaşma sağladık. Şimdi teknik açıdan çalışmalar yapıyoruz. Hayranlarıma çok değişik sürprizlerim olacak" diye konuştu."

Görünmeyen melek
    Bazen bize hayat acı verebilir Mucize yerine her şey elden gidebilir Küsüp kapanıp ağlar yürek Sabretmeyi bilmek gerek Kalbinde olsun görünmeyen melek Korkma, korkma bebeğim Buna da alışırsın Korkma, korkma bebeğim Buna da dayanırsın Derdim çok diye ağlanma Sığın, inan Allah'ına O gerçeği bilir, sevgi aşk ondan gelir.

Görünmeyen melek Doğuş'a göründü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görünmeyen El Mekanizması

Görünmeyen El Mekanizması

Serbest piyasa mekanizmasını ifade eden bu kavram, Adam Smith tarafından ortaya atılmıştır. İktisadi hayatta düzeni sağlayan ve hangi malların, kimler için, ne miktarlarda üretileceği gibi temel ekonomik sorunları çözümleyen bir görünmez el (serbest fiyat mekanizması) vardır. O nedenle hükümetler ekonomik hayata müdahale etmemelidirler görüşü, Görünmeyen El Mekanizması'nın savunucusu...
  2. Türk astrolojisine göre burcunuz meleklerim ....

Türk astrolojisine göre burcunuz meleklerim ....

BUYRUN BAKIN İŞTE BURCUNUZUN TÜRK ASTROLOJİSİNE GÖRE YORUMU :tilili: - TORUK (21 Mart-31 Mart) İrade sahibi, gururlu, şerefli, iyi yüreklidir. İyi bir yöneticidir. - HIMMIY (1 Nisan-10 Nisan) İyimser, idealist, romantik, yaratıcıdır. - HUTTUS (11 Nisan-20 Nisan): Hassas, mantıklı, dürüst, kıskanç ve irade sahibidir. - HUNTA (21 Nisan-30 Nisan): İnatçı, zevk sahibi, kırılgan ve...
  3. Böyle aydınlatma gördünüz mü meleklerim?

Böyle aydınlatma gördünüz mü meleklerim?

Aydınlatma modelleri İlginç aydınlatma örneği Çok değişik aydınlatma modelleri var. Ama ben bu kadar ilginç bir aydınlatma modeli daha önce görmedim. Bunu evinde kullanmak isteyen çıkar mı acaba meleklerim? Bana adam asmacayı anımsattı. İnsanda intihar etme duygusu uyandırıyor sanki .Yok ben çok mu depresifim:) Yine de çocuk odaları için aydınlatma modeli olarak bunu kullanmamakta fayda...
  4. Böyle Perde Gördünüz mü meleklerim?

Böyle Perde Gördünüz mü meleklerim?

Manzaralı perdeler Desenli perde modelleri Benim için en önemli dekorasyon parçalarından biridir. bu yüzden evimize perde seçerken epey titiz davrandık. Her bir odada farkı perde modelleri seçtik. Sonuç çok içimize sindi. Bu resimli perdeleri ise çok eğlenceli buldum fon perde olarak kullanılsa daha hoş olur.
  5. Burçlara Göre Koku Rehberiniz Burada Melekler

Burçlara Göre Koku Rehberiniz Burada Melekler

burçlara göre kokular, burca göre koku seçimi, burcunuza göre kokunuz Sevgili melekler, astrolojiden akla gelen gelmeyen pek çok konuda faydalanabiliyoruz. Güzellikten, karakter analizine, para idaresinden uyumluluğa kadar neler neler. Peki parfüm seçerken neden burçlardan faydalanmayalım? İşte her burcun karakterine uygun olarak seçmesi gereken, ona yakışan parfüm çeşitleri... Koç...

Sayfayı Paylaş