gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Görünmez olsaydın ne yapardın?

Konu, 'Çöplük' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Meleklerim bir günlüğüne görünmez olsaydınız o gün ne yapardınız? :D

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

gıcık olduğum insanlarla uğraşırdım hahaha mesela kızların saçını çekerdim ufaktan ufaktan hahaha sonrara sevdiğimin yanına uzanır onu seyrederdim sabaha kadar.

Görünmez olsaydın ne yapardın? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz olsaydınız ne yapardınız :)

siz olsaydınız ne yapardınız :)

İskeledesiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz, bir bakıyorsunuz vapur iskelede ama iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki. Koşmaya başlıyorsunuz, son 100 metre, turnikelerin üzerinden atlıyorsunuz, bütün gözlerin üzerinizde olduğundan eminsiniz. Son bir hamle yapıp uzun bir atlayış yapıyorsunuz ve bingo! Vapurdasınız. Yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir...
  2. zengin olsaydınız ilk önce ne yapardınız?

zengin olsaydınız ilk önce ne yapardınız?

başınıza talih kuşu konsa çok zengin olsaydınız en önce nereye harcama yapardınız
  3. görünmez olsaydınız neler yapmak isterdiniz?

görünmez olsaydınız neler yapmak isterdiniz?

diyelimki bir yada birkaç günlüğüne size görünmez olma gibi bir şans verildi neler yapmak isterdiniz görünmezliğinizle:)
  4. eşiniz çok titiz olsaydı  ne yapardın???

eşiniz çok titiz olsaydı ne yapardın???

evet melekler eşiniz diyelimki çok titiz. ve her işinize karışır. işiniz olduğund yapamadınız ve herşeyi o yapmaya çalışıyo ne yapardınız tepkiniz ne olurdu?? ben sinir olurdum. yapmasın yapınca daha beter oluyo. ayyy ne o öle hiç sevmem işime karışan erkeği

Sayfayı Paylaş