gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Görünmezliği Arayan Adamlar

Konu, 'Komik Resimler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Meleklerim valla biz insanlardan herşey beklenir:D:D

Sınırsız yaratıcılık

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gelsin bu adamı ben görünmez ederim :D Bu kadar uğraşmasın ben bir görünmez ederim ki bir daha istesede görünemez :D

Görünmezliği Arayan Adamlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahİbİnİ Arayan DÜŞler

Sahİbİnİ Arayan DÜŞler

Durgun olduğumu hissediyorum... Her yer karanlığa bürünmüş, etrafımdaki her şey kırılıp dökülüyor. Aklıma takılan binlerce soru beni sürekli meşkul ediyor, dokunduğum her şey parçalanıyor, kanıyor... Bir çocuk var içimde, adı belirsiz, kimliksiz cebelleşip duruyorum onla. Ama onunla durmadan, usanmadan uğraşıp duruyorum. Benden ona uzanan bir bağ var aramızda... Bu durumdan acı çektiğimi...
  2. Koca arayan kız:))

Koca arayan kız:))

ben buket 20 yaşında genç ve güzel bir kızım. Fakat çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  3. Görünmezlik İçin Biraz Daha Sabrediniz

Görünmezlik İçin Biraz Daha Sabrediniz

İnsanlığın gerçekleşmemiş arzularının en başına gelen görünmezlik teorik olarak mümkün, ama atılması gereken birkaç küçük adım daha var. Bilim adamları, ışığın ve diğer ışınım biçimlerinin bir nesne etrafında bükülme yolunu değiştirebilecek yeni maddelerin, bir nesnenin görünmez olmasını mümkün kılabileceğini belirtiyor. Bir nesneyi gizlemek ve onu ışık, kızıl ötesi ışın, kısa...
  4. Görünmezlik matematiksel olarak mümkün

Görünmezlik matematiksel olarak mümkün

Bilim insanları, Uzay Yolu dizisinde uzay gemisinin görünmez olmasını sağlayan sistemin matematiksel olarak mümkün olduğunu savunuyor. Nicolae Nicorovici ve Graeme Milton, nesnelerin süper-lens adı verilen ışığı bükebilen maddelere yaklaştırıldığında gözden kaybolmuş gibi gözükebileceğini belirtiyor. Bilim insanları, bu etkiye ‘anomalous localised resonance’ (Anormal lokal titreşim)...

Sayfayı Paylaş