gebe
  1. optiklens

optiklens Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Görüş alanı testi

Konu, 'Göz Hastalıkları' kısmında optiklens tarafından paylaşıldı.

görüş alanı testi.jpg 1)resme tıklayıp gerçek boyutunda açın
    2)SOL gözünüzü kapatıp resmin sağındaki @ işaretine bakın.
    3)Resimdeki numaralı küçük karelerin hepsini görüyorsanız görme alanı normaldir.
    4)Aynı şekilde sağ gözünüzü kapatıp sol gözü test edin.

Görüş alanı testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alan

Alan

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.
  2. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  3. Görüşlerinizi bekliyorum

Görüşlerinizi bekliyorum

merhaba kızlar beşyıl önce hiç tanıadığım bir erkekle evlenmeye karar verdim hayatıma giren ilk erkekti evlendikten kısa bir süre sonra aldatmaya başladı ve ben o sırada kızıma hamileydim çocuğum için affettim onu ve doğumdan sonra eşimde akıcı bir para olmaya başladı ve sonradan öğrendimki annesinden büyük yaşlı bir kadınla imam nikahıyla evlenmiş şu an dava açtım ve kendiside buna çok memnun...
  4. ailemle yaşanan zıt görüşlerimiz

ailemle yaşanan zıt görüşlerimiz

ailemi çok seviyorum onlara çok değer veriyorum ama bazen beni çileden çıkartıyorlar bilmiyorum belki kendilerine göre haklılar fakat çok görüş farkımız var kültür çatışması yaşanıyor kimi çocuklar ve aile arasında deniliyor buna katılıyorum bende bu durum mevcut çünkü yaz yaklaşırken topuklu ayakkabı alayım dedim babam başladı bize yakışmaz sözleri ile çok saçma biz kimiz ki yakışmayacak...
  5. görüşlerinizi bekliyorum.....

görüşlerinizi bekliyorum.....

herkese selam.6 aylık bir oğlum var bugün hamile olduğumu öğrendim.fikri bile zordu.başıma geldi.ben nasıl altından kalkacam bilemiyrum...

Sayfayı Paylaş