Görüşlerinizi bekliyorum

Cevap: Görüşlerinizi bekliyorum

çok zor bir durum bunu en iyi yaşayan anlar yaşamayan insanın bazı şeyleri anlaması zor herkes bu durumu kendine göre değerlendirir mutlaka ama önemli olan tek şey var bu durumda bir kızının olması ilk duyduğunda hamile olduğun için affetmişsin sen ona bir şans vermişsin ama değerlendirmeyi bilmemiş demekki bunu anlamayacak bir yapıda bir insan ayrıca kendinen yaşça bir kadınla birlikle olması onun hayatta neleri tercih ettiğini gösterir mutlaka çok üzülmüşsündür ama hiçbirimiz hayatın bizlere neler getireceğini hiç bi zaman bilemeyiz bende bundan sonra arkana değil önüne bakmalısın en önemlisi hukuki haklarını ayrıntılarına kadar öğrenmelisin hem kızın hemde kendin için bundan sonra zorlu bir dönem seni bekliyor ama herne olursa olsun ayakta durmasını öğrenmelisin hem kızın hemde kendin için umarım ailen sana destek olur bu çok önemlidir yılma ne olursa olsun yılma elerinde tazacil bir gelecek var biri kızının biriside senin geleceğin kimse için kendini yıpratma unutmaki senin ve kızınnın hayatından daha değerli hiçbişey yok işte hayatta bu acılarla tatlılarla zorluklarla geçen bir yolculuk

merhaba kızlar beşyıl önce hiç tanıadığım bir erkekle evlenmeye karar verdim hayatıma giren ilk erkekti evlendikten kısa bir süre sonra aldatmaya başladı ve ben o sırada kızıma hamileydim çocuğum için affettim onu ve doğumdan sonra eşimde akıcı bir para olmaya başladı ve sonradan öğrendimki annesinden büyük yaşlı bir kadınla imam nikahıyla evlenmiş şu an dava açtım ve kendiside buna çok memnun olmuş ki kızımıda benide istemiyor şimdi 23 yaşındayım ve hayata nerden başlayacağımı bilemiyorum çok zoruma gidiyor ne cefalarını çektim ne acılarına katlandım
canım ya allah yardımcın olsun

inan çok üzüldüm ya kendimi senin yerine koydum ne diyeceğimi bilemiyorum allah sana yardım etsin hayata en baştan başlıycaksın tabi sen deyolunu çiz ondan sana hayır gelmez

Canim yapacagin bir sey yok,sende unutacaksin ,hayatina yeniden balayacaksin,bosandigin taktirde bildigim kadari ile cocuguna yetim ayligi baglanmasi gerekli nafaka gibi yani.Iyi bir avukat bulacaksin zaten gerekli seyleri o soyleyecektir.Ne kadar erken biterse senin icin o kadar iyi olur,hayatta hersey olabilir,buda senin kismetinmis,hicbir seyin sonu degil hatta basi,yeni bir hayatin olacak ve insallah hersey gonlunce olur.Esin de hak ettigini bulur,kimsenin ahi yerde kalmaz.O ,en son dusunecegin kisi olmali,onemli olan su anda sensin ve cocugun.

bu zamanlarda kendine güvenmek gerek,ayakta durmak sağlam adım atmak düşünerek ve yaşadıklarını büyük acıda olsa tecrübe olarak görmek umarım ailen yada dostların yanında olur olmasada Allah kimseye taşıyamıyacağı yükü vermez.O kadar çok insan varki bu duramda kalmış ve çocuğunu doğrulukla tertemiz büyütüp kocaman yaşa getirmiş,doğru,sabırlı Allah'a inançlı ol.Hayatta yalnız kaldığını düşünme Allah kullarını yalnız bırakmaz.Bize konuşmak kolay ama biraz olsun yanında olduğunu hissettirmek önemli olan değilmi ama.

allah yardımcın olsun ahh bu erkekler öbür tarafta yatıcak yerleri yok ya çok üzüldüm insan burdada evli çiftlerin derdini gördüke evlenmekten soğuyo .

seni yargılamak asla bana düşmez ama sen en büyük hatayı tanımadığın biriyle evlenerek yapmışsın yazık değilmi çocuğuna yazık değilmi sana allah yar ve yardımcın olsun başka ne denirki çocuğun için ayakta durmak zorundasın çünkü o bunların hiç birisini haketmiyor..çünkü sen bir annesin

Geri