gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Görüşürüz, birleşmeyiz

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Çok yakıştırdığım bir çiftti ayrıldıklarına üzülmüştüm inşallah birlikte olurlar yine:)

SHOW TV'DE DERYA BAYKAL'IN KONUĞU OLAN EMİNE ÜN, GEÇEN ŞUBAT AYINDA AYRILDIĞI EŞİ EMRE KINAY İLE KIZLARI DURU DIŞINDA BİR ŞEY PAYLAŞMADIKLARINI İTİRAF ETTİ.

Ömürlerinin sonuna kadar Duru ile ilgili birlikte karar vereceklerinin altını çizen Emine Ün şunları söyledi: "Bizim bağımız kızımız Duru. O yüzden konuştuğumuz ve paylaştığımız tek şey de o. Emre ile olan ilişkimizin arkadaşlığa dönüşmesi için biraz zamana ihtiyacımız var." Ayrılık sürecinde kızlarıyla ilgili konularda doğru bir denge kurduklarını belirten Emine Ün, "Her iki taraf da çok ilgili ve alakalı olduğu sürece çocuğun ayrılıktan çok fazla etkilenmesi söz konusu olmuyor" şeklinde konuştu. Kınay ile bir daha biraraya gelmelerinin mümkün olmadığının da altını çizen Ün, çalışmak için sabırsızlandığı belirtti.

Görüşürüz, birleşmeyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ArkadaŞlar Bye Bye EylÜl Ayinda GÖrÜŞÜrÜz

ArkadaŞlar Bye Bye EylÜl Ayinda GÖrÜŞÜrÜz

SLM ARKADAŞLAR BEN BAŞAK ASLI EYLÜLE KADAR YOKUM TATİLE GİDYORUZ BELKİ ARADA SOIRADA AÇARIM MELEKLERİN SİTESİNİ AMA BEN GELDİĞİM ZAMAN İNŞALLH SİZ DE BU SİTEDE OLMUŞ OLURSUNUZ NEYSE HERKESE İYİ TATİLLER AYIN 6SINDA GİDİYORUZ HERKESE BBBBBYEEEEEE
  2. Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülür A canım benim senin o aşk dediğin duyanları güldürür Tamam kırıldım bu kez yanıldım Hepsi bundan ibaret Zaman tanıdım ikimize aşkım Bitti üzgünüm affet Sen anlattın da ben dinlemedim mi Olanı biteni görüp izlemedin mi Bunları benden beklemedin mi
  3. Görüşürüz Be Dostum

Görüşürüz Be Dostum

Görüşürüz Be Dostum Yine buruşmuş yüzüme bakıyorum.Eskiyen,yıpranan yüzüme.Gözaltları çökmüş,burnu sarkmış,rengi solmuş...Dünyadan bihaber.İhtiyarlık sadece yüze değil bütün bedene vurdu.Ellerimde can,ayaklarımda fer yok.Ne birşey tutup kaldırabiliyor ne de şurdan şuraya gidebiliyorum.Bazen pardon çoğu kez bu yaşanan engellere kalbimde eşlik ediyor.O da izin vermiyor bedenimi kullanmama. Hepsi...
  4. Gebe kalmak için doğru birleşme

Gebe kalmak için doğru birleşme

Anne olmak kadar kutsal ,güzel bir duygu yoktur heralde..Bir çok kadın bir takım nedenlerle gebe kalamaktadır.Peki gebe kalmak için doğru birleşme yapıyormuyuz?Sorunun cevabını konumuzda görebilirsiniz:) 1. ADIM: YUMURTA TAKİBİ Çocuk isteyen ama bir türlü istediklerini elde edemeyen çiftlerin çoğu genelde doğru zamanda doğru adımı atmadıkları için, doğru birleşmeyi yapmadıklarından da...
  5. Ağrılı  birleşmenin tıbbi sebepleri nelerdir?

Ağrılı birleşmenin tıbbi sebepleri nelerdir?

ağrılı ilişki nedir,ilişkide ağrı olmasının nedenleri,ağrılı ilişkinin tedavisi ,ağrılı ilişki hakkında bilgiler Vajinal enfeksiyonlar Dermatolojik durumlar (liken skleroz, vulvar distrofi vb.) Enfeksiyon, kist, myomlar, endometriozis, kronik iltihabi hastalıklar, tumörler, rahim ağzı ve rahmin hastalıkları gibi birçok pelvik bozukluk Cinsel yolla bulaşan hastalıklar. Örneğin Herpes...

Sayfayı Paylaş