gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gösterişli toplu saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gösterişli saç modelleri düğünlük saç modelleri toplu toplu 2010 sac

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

Gösterişli toplu saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddialı gösterişli küpe modelleri

iddialı gösterişli küpe modelleri

gösterişli küpeler gösterişli küpe modelleri İddialı, iri, dev, gösterişli küpeler önümüzdeki günlerde karşımıza çok çıkacak.. 2009 İlkbahar defilelerinde, takı modellerinde küpeler ön plandaydı. Alçakgönüllü, kendi halinde küpeler bu sezon dışarı çıkmayacak. Yeni takı tasarımlarında örnekler ise değişiyor. Jill Sander’ın tasarladığı toplu elmas küpe, öne doğru uzanıyor. Proenza Schouler ise...
  2. En Gösterişli Gelinlik Modelleri

En Gösterişli Gelinlik Modelleri

En Gösterişli Gelinlik Modelleri lazım bana çünkü kısmetse bu yaz evleniyorum gelinliğim çok gösterişli olsun istiyorum.
  3. 2013’e damgasını vuracak olan yandan toplu abiye saç modelleri

2013’e damgasını vuracak olan yandan toplu abiye saç modelleri

Bu konu; yandan toplu abiye saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Yeni sezonda düğüne, nişana, mezuniyet balosuna katılacak olan Meleklerim gelin! Sizlere 2013’ün en çok tercih edilecek olan saç modellerini getirdik. Saçlarda doğallığın esintisi devam ederken yüzü biraz daha açıkta tutan ama enseden yana doğru inen bu saç modelleri biraz daha dişi bir duruşu sağlayacak. Saçlarınızı...
  4. Ünlülerin toplu saç modelleri

Ünlülerin toplu saç modelleri

ünlülerin toplu saç modelleri,toplu saç modelleri, at kuyruğu modelleri, topuz saç modelleri, en güzel at kuyruğu modelleri,en şık topuzlar, pratik saç toplama hakkında bilgiler Çok sevdiğimiz toplu saçlara hareket katmak ister misiniz? At kuyruğu yapabilir, örgülerden tercih edilebilir ya da farklı toplama tarzlarıyla şık dokunuşlar katabilirsiniz. Bunu yapmak için de en doğru yol...
  5. Gösterişli Asma Tavan Modelleri

Gösterişli Asma Tavan Modelleri

asma tavan modelleri şık asma tavanlar asma tavan modelleri 2015 asma tavan çeşitleri asma tavan örnekleri Dekorasyonun son yıllarda en çok ilgi gören unsurlarından biri olan asma tavanlar şık bir dekorasyon için tercih sebebiniz olabilir. Hep bir yenilik içinde olan asma tavanlara her geçen gün yenileri ekleniyor. Görsel anlamda mekanları çekici kılan asma tavanlarla sizler de evlerinizde...

Sayfayı Paylaş