gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göt 2b Saç Jölesi her eve lazım

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

nihat sırdar jöle göt 2b saç jölesi, göt 2b jöle Nihat Sırdar bu marka jöleyi geçen hafta gittiği USA 'da bir eczaneye girmiş ve bir raf dolusu saçlara iyi gelen göt 2b bulmuş :D:D Proğramında göz 2b diye söz ediyordu... Nihat sen çok yaşayasın emi :D:D:sule:

Şimdi soruyorum meleklerime bu ürünü kullanmak isteyen olur mu :D söz ben hediye edecem :D:D:D:D

GÖRSELİ EKLİYORUM

juju ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: adı hiç hoşuma gitmedi içindekiler neler acaba merak ettimmm :D:D ama ben zaten jole kullanmam :D:D

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    böyle isimde jölemi olur
    nihat bu kullanırmı kullanır

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahahahhaha schwarzkopff ben istiyorum sadminnn :pPPPP

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha ben istiyorum çokta kullanırım ya jole :D

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Öyle bedavadan istiyorum değil, alacağım sizde onu saçınıza sürerken yüzünüz olmasada saçlarınız gözükecek bir elinizdede bu ürün olcak öyle yağma yok :D:D:D

Göt 2b Saç Jölesi her eve lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benden her eve lazım :)))))

benden her eve lazım :)))))

valla madem özel yetenekse bende en büyük hobim ve yeteneğimi paylaşayım sizlerle:) bende sabun meraklısıyım evde kendi imalatım olan sabunlarım var:Dartı sabun koleksiyonum var helede saf yeşil sabun hastasıyım ve koleksiyonu8mdaki sabunlarıma asla kimseyi dokundurtmam evde sabun olmazsa bile kimse korkudan kullanamaz :D:Dartı eskiyen yada küçülen yada büyük gelen kıyafetleri çamaşır suyu...
  2. Her eve lazim Yumurtalar :)

Her eve lazim Yumurtalar :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Her Eve Lazım...

Her Eve Lazım...

Küvet Tıpası
  4. Her eve lazım :)

Her eve lazım :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ev Yapımı Doğal Saç Jölesi Yapımı

Ev Yapımı Doğal Saç Jölesi Yapımı

doğal saç jölesi, doğal saç jölesi nasıl yapılır, saç jölesi yapılışı Sevgili melekler, saçlarımız biz kadınlar için vazgeçilmezimiz, havamız, güzelliğimiz. Onları daha da güzel bir hale getirmek için her sabah uğraşır dururuz. Bu uğraşı sırasında da ne kadar sağlıksız olduğunu bilsek de jöle veya çeşitli şekillendiriciler kullanabiliriz. Oysa bu maddeler zamanla saçları yıpratarak...

Sayfayı Paylaş