gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Gotik Hatun Aramakla Geçti Ömrüm

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

hatun mekanı emrah komik hatunmekanı Ahhhh küçük Emrah ahhh anne ,bacı derken şimdide kendine kız bulamaz hale geldi. Yine acıların çoçuğu yürek burkuyor.

Gotik hatun aramakla geçti bütün hayatım
    Lakin basiretim bağlanmış, bitürlü bulamadım
    Ben ki, suratı her daim un'a bularım
    Karanlık sokaklarda gezip gotik avradı ararım...

Ey gotik kızlar,bir diyecegim var size....Yazık olmuyor mu şu lanetli günlere
    İşte siyah makyaj,işte siyah penye....Bak, lanet olası güneş doğmaya başladı bile..
    Vur surata bembeyaz un'u ,evde un bitermi ?Siyah makyaj akıp gitse gotik gözden yiter mi ?
    Kıredıl tşörtü, sert bakış , tüm bunlar yeter mı ?Tşörtün içine atlet giysem gotiğim beni terkeder mı?
    Sen sen ol, gotik'i lahmacuncuya götürme.....Götürsen bile lanetinden ödün verme
    Ayrana bloody mary karıştırsan bile....Lahmacunun üstüne french kiss deneme...

Gotik alemlerden kendime hep pay ararım
    Hava kararınca siyah mumları birer birer yakarım
    Jöleyi vurup sacları tararım
    Konser alanı önlerinde gotik yarimi ararım...

:laugh::laugh::laugh::laugh:

Gotik Hatun Aramakla Geçti Ömrüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geldi geçti ömrüm benim

Geldi geçti ömrüm benim

Geldi geçti ömrüm benim şol yel esip geçmiş gibi Hele bana şöyle geldi bir göz açıp yummuş gibi İşbu söze Hak tanıktır bu can gövdeye konuktur Bir gün ola çıka gide kafesten kuş uçmuş gibi Miskin âdem oğlanını benzetmişler ekinciye Kimi biter kimi yiter yere tohum saçmış gibi Bu dünyada bir nesneye yanar içim göynür özüm Yiğit iken ölenlere gök ekini biçmiş gibi Bir hastaya vardın ise bir...
  2. gotik avatarlar çok güzel

gotik avatarlar çok güzel

gotik avatar gotik avatarlar avatarları Alıntı
  3. Aramak

Aramak

Bir şey aramak maksadın hasıl olmasına delalet eder.Eğer rüyada aranan şey bulunursa,geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere yeniden kavuşmaya,bulunamazsa sıkıntıların bir müddet daha süreceği anlamındadır. Birisinin sizi aradığını görmek,üzüntü ve keder demektir. Eğer rüyada aranan şey bulunursa,geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere yeniden kavuşmaya,bulunamazsa sıkıntıların...
  4. Roman ve Gotik Sanat

Roman ve Gotik Sanat

roman resim sanatı Ortaçağ sanat ve kültürü skolastik felsefenin etkisi ve kontrolüyle gelişmiş bir kültürdür. Altıncı yy da başladığı varsayılan Ortaçağ kültürü ancak 11. yy sonlarında olgunluğuna erişmiş. Avrupada farklı ırkların, farklı kültürlerin ortak bir Avrupa kültürü oluşturmak üzere , bir döküm potasında eriyip kaynaştığı bir kaos dönemidir bu yüz yıllar. Bu potanın içinde; -...
  5. Gotik giyinmenin püf noktaları

Gotik giyinmenin püf noktaları

giyinmenin püf noktaları gotik tarz gotik ayakkabı tarz giyinmek tarzı Son zamanlarda modacılar gotik tasarımlara oldukça ağırlık verdi. İşte gotik giyinmenin püf noktaları.. * Heavy metalin agresifliği ile rockın karanlık ve melankolik atmosferini kombine eden gotik tarzın ana rengi siyah, tavrı ise aykırılık. Ancak modadaki gotiklik daha yumuşak ve feminen. Kısacası siyah, dar ve...

Sayfayı Paylaş