gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

götür beni gittiğin yere!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

götür beni gittiğin yere! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Bu aşk böyle bitemez Bırakma terketme beni (2*) Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere... (2*) Ben sensiz nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız kalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarini gözlerim Götur beni gittiğin yere... (2*) Aşkındır beni yaşatan Beni hayata bağlayan Atma beni ölümlere(2*) Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere.
  2. Emel Sayın - Gideceğin Yere Beni De Götür

Emel Sayın - Gideceğin Yere Beni De Götür

emel sayın gittiğin yere benide götür emel sayın gittigin yere benide götür gittiğin Gideceğin yere beni de götür Sorana başımın belası dersin Götür de istersen yerlerde yatır Elimde gönlünün dermanı dersin. Adını iğneyle işle tenime Kölemdir desende gitmez zoruma Bunlar ne derlerse mektuplarıma Aşkıma kul olmuş birinin dersin
  3. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...
  4. Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

ferhat göçer benide götür gittiğin yere ferhat göçer gittiğin yere benide götür gideceğin gittigin Büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Nefes filminin müziği Nefes'i yeniden yorumlayan Ferhat Göçer'in yeni albümü :tik: CD 1 Götür Beni Gittiğin Yere CD 2 Yol Bitti Çoktan Söz & Müzik: Sezen Aksu Bizim Şarkımız Söz & Müzik: Tugay (Boys Anılar) Biri Bana Gelsin Söz:...
  5. Götür beni gittigin yere aşkıııım

Götür beni gittigin yere aşkıııım

Bu aşk böyle bitemez Bırakma terketme beni Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittigin yere Sensiz ben nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız kalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarını gözlerim Götür beni gittiğin yere Aşkındır beni yaşatan Beni hayata bağlayan Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittigin yere Sensiz ben nefes alamam Buralarda hiç...

Sayfayı Paylaş