gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Göz ağrıları..

Konu, 'Göz Hastalıkları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Göz ağrıları sık karşılaşılan şikayetlerden birisidir. Göz hastalıkları dışında sinüzit, stres, yüksek tansiyon, migren gibi hastalıklar gözü etkileyen ağrılara yol açabilir. Sebepleri : Kırma kusurları (Gözlükle ilgili sorunlar), aşırı yüksek göz tansiyonu, yabancı cisimler, enfeksiyonlar gibi çok çeşitli hastalıklar gözlerde ağrıya yol açabilir. Baş ağrısıyla birlikte olan göz ağrıları için göz dışında dahiliye, kulak burun boğaz ve nöroloji muayeneleri

Göz ağrıları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözler!!

gözler!!

Balarısıyla gözlerinizi değiştirmek istermiydiniz? Düşünmek bile ürpertici. Balarısına pekala yakışan ve onun bütün ihtiyaçlarına mükemmel şekilde cevap veren bir çift petek gözün insan yüzüne vereceği şekil bir yana dursun,hayatımızdan kırmızı rengin çıkması dahi razı olabileceğimiz bir şey değildir. Gerçi biz gözümüzü kendimiz seçmedik. Hiçbir canlı kendi gözünü kendisiseçmedi.Ama...
  2. Ağrı

Ağrı

Bir Efsanedir Ağrı Dağı*** Doğubayazıt ovasının kuzeydoğusunda yükselen ve 5165 metreyle sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda Avrupa’nın en yüksek zirvesi olan Ağrı dağı, ülkemizin dağ turizmi bakımından en yüksek potansiyeline sahip volkanik dağlarından biridir. Ağrı dağı, dağcılık sporuyla ilgilenenlerin aradığı bütün özelliklere sahiptir. Amatör dağcıların rahatlıkla çıkabileceği...
  3. Gözler....

Gözler....

Göz göze gelen gözler yalan Sevdâ yalan, aşk yalan, Sohbet yalan, meşk yalan, Ölümdür, gerçek olan, Saray yalan, köşk yalan. Dünya yalan, mal yalan, Şöhret yalan, şan yalan, Kefenin cebi yoktur, Para yalan, pul yalan. Toprak yalan, toz yalan, Karlı dağda, buz yalan, Her şeyin sonu vardır, Bahar yalan, güz yalan. Kirpik yalan, kaş yalan, El, kol, ayak, baş yalan, Ölüm,...
  4. GÜL;Baş ve göz ağrısına birebir

GÜL;Baş ve göz ağrısına birebir

gül resimleri gül kurusunun faydaları kurusu faydaları resmi Çiçeklerin en güzel en güzel kokanı olan gül'ün bir çok faydası olduğunu biliyormuydunuz.Ben gülden bir reçel yapılır diye biliyordum.Birde aşıklar için en büyük silah diye düşünüyorum:)Ama meğersem güzel kokulu çiçeğimizin ne güzel de faydaları varmış.Kokusu, rengi ve görüntüsüyle insanların duygularını ifade eden gülün “ilaçların...
  5. ağrılar

ağrılar

slm kızlar ben yenı katılşdım benım 2.5 yasında bır kızım var ve 2 cıyı de ıstıyoruz ben 15 gun once sogan kurunu yaptım bır hafta ve sımdı 2 gundur kasıklarımda agrı var ayakta olunca belıme vuruyor göğüslerımdede arav sıra ani sızı hıssedıyorum adetıme de 8 gun var acaba nedendır bır bılgınız varmı :melek:

Sayfayı Paylaş