gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Göz alıcı saçlar için limon ve bal maskesi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bal limon maskesi bal ve limon maskesi saç için saclar saça Bakımlı ve gözalıcı saçlara sahip olmanız için limon ve baldan oluşan bitkisel saç maskesi tarifini veriyorum [​IMG]

Kadınlığın simgesidir saç. Rengi, parlaklığı v.s ile güzel ve çekici görünümde çok kuvvetli bir etkisi vardır. Saçlarınızın bakımlı, canlı ve parlak görünmesi için bir başka doğal maske
    Ballı limonlu saç maskesi
    2 yemek kaşığı balı 1 limon suyu ile iyice karıştırın. Maskeyi kuru saçlarınıza sürüp 10 dakika beklettikten sonra, iyice durulayın. Bu maskeyi haftada bir uygulayın. Saçlarınızın parladığını ve gürleştiğini göreceksiniz.

2. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mawicim ama ben denedim limon suyu kurutuyo saçları ya..

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayy adminimm cokk sagol ....::)))))

Göz alıcı saçlar için limon ve bal maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç parlatıcı bal maskesi :

Saç parlatıcı bal maskesi :

saç parlatıcı saç parlatıcı maske için bal maskesi ballı maskesi saçı ne parlatır 1 çay kaşığı balı, 4 bardak sıcak suda eritin. Saçlarınızı şampuanladıktan sonra hazırlamış olduğunuz suyu saçlarınızın dibine çok fazla değdirmeden uçlarına doğru uygulayın. Daha sonra durulama yapmadan saçlarınızı kurutun. Parlaklığı görünce şaşıracaksınız .
  2. Sivilceler için limon maskesi

Sivilceler için limon maskesi

limon sivilce sivilceler için limon maskesi sivilce için maskesi karbonat Bir başka sivilceler için maske tarifimiz ise limon maskesi, sivilce problemi yaşayan herkes için doğal ve bitkisel limon maskesinin malzemelerini ve yapılışını veriyorum malzemeler: 1 çay kaşığı pirinç nişastası yarım çay kaşığı karbonat 1 çay kaşığı elma sirkesini Uygulama: Malzemeleri karıştırın. Yüzünüzü...
  3. Sarı Saçlar için Limon

Sarı Saçlar için Limon

sarı saç tonları ve isimleri sarı saç tonları resimleri saçlar limon sarısı rengi melekler umarım isinize yarar... Marilyn Monroe'nun pırıl pırıl,platin sarısı saçlarının sırrı neydi? Limon! Çünkü bu ekşi meyve saçı daha açık renk gösterir. Dört tane limonun kabuğunu bir saat suda beklet,sıktığın sularını beklettiğin suya ekle.Demlenmeye bırak,iki gün sonra süz.üzerine yarım...
  4. Saçlara Faydalı Bal Maskesi

Saçlara Faydalı Bal Maskesi

saça bal maskesi Kızlar hepimiz biliyoruz ki balın sayısız faydası var...Hemen hemen her derde çare olabiliyor bal...Balın faydalı olduğu bir alanda saçlarımız saçlarımıza yapıcağımız bal maskesiyle hem dökülmesine engel olup hemde parlaklık verebilirsiniz :tik: 1. KÜR : SAÇ PARLATICI BAL MASKESİ : 1 çay kaşığı balı, 4 bardak sıcak suda eritin. Saçlarınızı şampuanladıktan sonra hazırlamış...
  5. Cilt Güzelliği İçin Bal Maskesi

Cilt Güzelliği İçin Bal Maskesi

cilt güzelliği bal maskesi Tadı ve faydasıyla sofralarımızın baştacı besinlerinden biri olan balın, cilt güzelliği için pek çok faydası var melekler :) İşte balın cilde faydası ve birkaç cilt maskesi tavsiyesi :tik: Bal; içeriğindeki birçok vitamin mineral antioksidan ve aminoasitlerle değerli bir besin maddesi olmasının yanında her geçen gün yeni bir tedavi edici özeliği...

Sayfayı Paylaş