gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

göz altı morluklarının çözümü doğada saklı

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Göz altınızda morluk mu var! Telaşa kapılmayın göz altında oluşan morlukların çaresi doğada gizli... Bazı insanların gözlerinin altında, sanki bir darbe görmüş gibi mosmor bir hare oluşur. Bu koyu gölgeler kimi zaman gençlere de uğrar. Bunlarla baş etmek genellikle zordur. Bu lekelerin en yaygın nedeni; cildin zamanla incelmesi sonucunda kılcal damarların görünür hale gelmesidir. Güneş ışınları bu sorunu arttırır. İkinci bir neden; alerjiler veya yüksek ateşle seyreden hastalıklardır.

Önlemler neler?

Bu koyu halkaları kısmen düzelten, artmasını önleyen bazı çareler var. Her şeyden önce, vücudunuzu susuz bırakmayın. Sonra son derece hassas olan göz çevresini güneşten koruyun, uykunuza özen gösterin, yüzünüzü soğuk su ile yıkayın, tuzu azaltın, bol bol balık, sebze ve meyve tüketin. Üzüm çekirdeği extresi, C vitamini ve diğer antioksidanlar kılcal damarların güçlenmesine ve cildin gelişmesine yardımcı olur. Bunlardan yararlanın.

Tedavi şekilleri

Gözaltı morluklarına salatalık ya da patates halkalarının veya çay kompreslerinin iyi geldiğini çoğumuz biliyoruz. Size tavsiye bu malzemeleri poşetle değil, taze olarak ve buzdolabında soğutarak uygulayın. K ve C vitamini içeren göz çevresi kremleri kullanın.

alıntı

göz altı morluklarının çözümü doğada saklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!" "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan...
  2. göz altı morlukları ve çözüm yolları...

göz altı morlukları ve çözüm yolları...

göz altı morluklarına bitkisel çözüm çocuklarda göz altı morlukları morluklarına çözüm bebeklerde morluğu kesin Gözlerinin altındaki morluklardan şikayetçi olan arkadaşlarımız için hazırladığımız bu konunun sitemizdeki tüm meleklere iyi geleceğini düşünüyorum :) Göz altı morluklarından kurtulma yolları ??? "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki...
  3. Göz Altı Morluklarından Kurtulmak

Göz Altı Morluklarından Kurtulmak

gözalt morlukları, nedir, nasıl geçer, ne yapmak gerekir, güzellik, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bazı kadınlarda yaşları çok genç olmalarına rağmen göz altı torbaları oluşur. Göz altı torbaları da doğal olarak kişiyi olduğundan yaşlı ve yorgun gösterir. Göz altı torbalarından kurtulmak için maddi durumu iyi olanlar göz altı torbalarını estetik ameliyatlarla...
  4. göz altı morluklarım

göz altı morluklarım

göz altı morluklarımdan bıktım.herkez gözlerinin altı niye mor demelerinden bıktım canım çok sıkılıyor.hergün tonlarca fontten süre süre gözaltlarıma yüzümde bir sürü sivilce çıkıyo genetikmi acaba ne yaptıysam geçmiyor ameliyetada ailem müsade etmiyor. valla insanların garip garip bakmasından bıktım intihar edecem sonunda kurtulacam yalvarrım yardım edin.....
  5. göz altı morlukları

göz altı morlukları

Göz altı morluklarından kurtulan varmı? Nasıl?

Sayfayı Paylaş