gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Göz Altı Morluklarınız Canınızı mı Sıkıyor, Kolayı Var !

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; göz altı morlukları ve çözüm önerileri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, sabah olup aynaya baktığınızda göz altlarınız mosmor ve şiş görünüyorsa, gün içinde de bu morluklar düzelmiyorsa, şimdi sizlerle paylaşacağımız pratik öneriler sayesinde bu probleminizden kurtulabilirsiniz. Öncelikli olarak uykunuzu iyi almanızı, gece içkiyi fazla kaçırmamanızı tavsiye ettikten sonra önerilerimize geçiyoruz..

Göz altı morlukları yüzünden güzel gözlerinizi saklamak durumunda kalmayın. Pratik öneri ile daha aydınlık göz altlarına sahip olabilirsiniz.

Çok pratik bir uygulama ile göz altlarınızda ışıltıyı yakalamanız mümkün. Bir çay bardağı sütü bir yemek kaşığı kuru nane ile kaynatıp buz kalıplarına dökün. Sabahları gözlerinizin altında yaklaşık beş dakika masaj yapar gibi gezdirmek en etkili yöntemlerdendir.

Akşamları ise kapsül halinde satılan E vitaminini göz çevrenize masaj yaparak sürmeniz göz altınız için gerekli nemi sağlayacak ve cildinizi yenileyecektir.

Göz altı morlukları kalıtımsal olabileceği gibi dış etkilere bağlı olarak da oluşabilir. Göz altı morluklarınız fazla belirgin bir hal aldıysa öncelikle uyku düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Düzensiz uyku veya çok uzun süre uykusuz kalmak göz altı morluklarının oluşumunda etkilidir.

Aynı şekilde devamlı bilgisayar başında sabit bir noktaya bakmak da gözünüzdeki kılcal damarlarda dolaşım bozukluğuna sebep olacak ve göz altındaki ince deride kendini koyu halkalar şeklinde gösterecektir.

Dolaşımını hızlandıracağı için bol su içmeniz çok önemlidir. Ayrıca kansızlık gibi durumlarda da göz altı morlukları oluşabileceğinden kan sayımı yaptırmanız faydalı olacaktır.

Göz Altı Morluklarınız Canınızı mı Sıkıyor, Kolayı Var ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Altı Morluklarından Kurtulun!

Göz Altı Morluklarından Kurtulun!

Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan dolaşımı göz altı morluklarına neden olabilir. Bu...
  2. "Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!" "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan...
  3. Göz Altı Morluklarından Kurtulmak

Göz Altı Morluklarından Kurtulmak

gözalt morlukları, nedir, nasıl geçer, ne yapmak gerekir, güzellik, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bazı kadınlarda yaşları çok genç olmalarına rağmen göz altı torbaları oluşur. Göz altı torbaları da doğal olarak kişiyi olduğundan yaşlı ve yorgun gösterir. Göz altı torbalarından kurtulmak için maddi durumu iyi olanlar göz altı torbalarını estetik ameliyatlarla...
  4. göz altı morluklarım

göz altı morluklarım

göz altı morluklarımdan bıktım.herkez gözlerinin altı niye mor demelerinden bıktım canım çok sıkılıyor.hergün tonlarca fontten süre süre gözaltlarıma yüzümde bir sürü sivilce çıkıyo genetikmi acaba ne yaptıysam geçmiyor ameliyetada ailem müsade etmiyor. valla insanların garip garip bakmasından bıktım intihar edecem sonunda kurtulacam yalvarrım yardım edin.....
  5. göz altı morlukları

göz altı morlukları

Göz altı morluklarından kurtulan varmı? Nasıl?

Sayfayı Paylaş