gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Göz Kapağı Sarkmasına Hangi Krem iyi gelir?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

göz kapağı sarkması nedir,göz kapağı sarkması nasıl geçer,göz kapağı sarkmasına hangi krem kullanılmalı,göz kapağı sarkması için kremler hakkında bilgiler Göz kapağı sarkması için üretilen kozmetik kremler, bu bölgedeki sarkmayı yavaşlatabilir ve sarkan göz kapağı için cerrahi müdahale dışında bir alternatif olarak kullanılabilir. Göz kapağı kremi seçerken, en faydalı ürünü bulmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

g.jpg

Hassas bir cildiniz varsa durumu kötüleştirmemek için, içinde cildi tahriş eden, kaşıntı ve şişliğe yol açan çeşitli kimyasallar bulunan kremlerden uzak durmalısınız.

Örneğin bu kremlerin hoş bir kokusunun olmasının ekstra bir faydası yoktur ve kozmetik esanslar genellikle alerjiye neden olur. Ayrıca, içinde güneşten koruyucu bileşenler bulunan göz kremlerinin diğerlerine göre daha faydalı olduğu uzmanlar tarafından belirtilmektedir.Göz Kapağı Sarkmasına Karşı Kremler

Aşağıda bazı yabancı kaynaklarda bulabildiğim göz kapağı sarmasına karşı önerilen kremlere yer verdim ancak bu kremlerin Türkiye’de sayılıp satılmadığını bilmiyorum.

Ancak özellikle internetten satış yapan kozmetik mağazalarında bu kremlerden birini ve birkaçını bulabileceğinizi düşünüyorum.

Eğer pahalı markaların kremleri alacak kadar bütçe ayıramıyorsanız ucuz ve marka kremlerin içeriklerini karşılaştırın. Bazen pahalı marka kremlerle daha az bilinen markaların ucuz kremlerinin içeriği aynı olabiliyor.

Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream
    Göz kapağı sarkması için krem veya serum kullanabilirsinizBremenn Research Labs Upper Eyelid Lifter
    Serious Skin Care Eyetality Total Eye Transformation Set
    Olay Regenerist Eye Lifting Serum
    ActiFade Upper Eyelid Lift Contouring Serum
    Aveeno Positively Ageless Lifting and Firming Eye Cream
    Yukarıdaki kremler ve piyasada bulabileceğiniz çoğu göz kapağı kremi kafein içermektedir. Kafein cildi sıkılaştırmaya yarar ve sarkan göz kapağının toparlanmasına yardımcı olur. Bu kremlerin ve serumların bir diğer özelliği de içerdikleri peptid ya da polimerler ile kolajen üretimini tetikleyerek yaşla birlikte kaybedilen cilt esnekliğinin artmasına katkıda bulunur.

Göz Kapağı Sarkmasına Hangi Krem iyi gelir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz kanlanmasına ne iyi gelir?

Göz kanlanmasına ne iyi gelir?

göz kanlanmasına ne iyi gelir gözün kanlanmasına ne iyi gelir göz kanlanması nasıl geçer gözdeki kanlanma nasıl geçer gözün kanlanması Yorgunluk uykusuzluk gibi etkenlerle oluşan göz kanlanmaları için hangi bitkiler iyi gelir sorusuna yanıt olarak aşağıdaki sizler için verdiğim bilgilere göz atabilirsiniz Gözlerin kanlanması, gözün damarların genişle*mesi ve gözdeki beyaz kısmının iltihaplı...
  2. Göz Nezlesine Hangi Bitkiler İyi Gelir ?

Göz Nezlesine Hangi Bitkiler İyi Gelir ?

Göz Nezlesine Bitkisel Çözüm, Göz Nezlesine hangi bitkiler iyi gelir Alternatif tıp tedavilerinde göz nezlesi rahatsızlığı için kullanılan şifalı bitkilerle ilgili bilgileri aşağıda ki makaleden öğrenebilirsiniz melekler :) -Papatya,limon suyu,marul yaprağı ve içilen çay gibi bitkilerden 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı konulup,20 dakika sonra pamuğa sürülüp,gözlere sabah akşam sürülmesi...
  3. Gözdeki arpacığa ne iyi gelir?

Gözdeki arpacığa ne iyi gelir?

göz arpacığı nedir,gözdeki arpacık nasıl geçer,gözde arpacık çıkmasının nedenleri,gözdeki arpacığa sarımsak iyi gelirmi,arpacık tedavisi hakkında bilgiler Arpacık göz kapağında görülen, genellikle kirpik diplerindeki bir enfeksiyonun yol açtığı, sivilce benzeri şişliktir. Bu şişlik aslında irin dolu bir apsedir ve çoğu kişide stafilokok adlı bakterinin yol açtığı göz enfeksiyonundan...
  4. Astıma hangi bitkiler iyi gelir?

Astıma hangi bitkiler iyi gelir?

Eczanelerde astım tedavisi için kullanılan pek çok başarılı ilaç bulabileceğiniz gibi tüm dünyada bir çok astım için bitkisel tedavi yöntemleri de kullanmaktadır. Astım bitkisel tedavi uygulamaları uzun yıllardır kullanılmakta ve astımın bu uygulamalar sonucunda iyileşme gösterdiği bazı durumlarda tamamen ortadan kalktığı görülmüştür. Ancak astım için kullanılan bitkisel tedavi yöntemleri her...
  5. Gögüs sarkmasına ne iyi gelir?

Gögüs sarkmasına ne iyi gelir?

Her kadın hayatı boyunca güzel ve şekilli göğüslere sahip olmak ister. Ama yıllar geçtikçe bunu sağlayabilmek gittikçe daha zorlaşmaya başlar. Genellikle 40lı yaşlarla birlikte sarkma işleminin iyice hissedilir bir şekilde başladığı görülür. Yaşla beraber gerçekleşen göğüs sarkması son derece doğaldır ve aşırı endişe etmek gerektirmez. Kozmetik mağazalarında göğüs sarkmasını önleyen pahalı...

Sayfayı Paylaş