gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

göz kayması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

şey ben mesela matematik dersinde ikiiz tane aynı uzunlukta çizgi çizeceksem 1. çizgiyi doğru çizip 2. çizgiyi sağa kaydırıyorum şöyle bişey: / /

bu göz kaymasımıdır?yardım edin ve cevap yazın

göz kayması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarda göz kayması- şaşılık

çocuklarda göz kayması- şaşılık

çocuklarda göz kayması Şaşılık Nedir? Şaşılık (göz kayması) gözlerin birbirine paralel bakmaması durumudur. Doğuştan olabileceği gibi daha ileri yaşlarda da görülebilir. Gözlerde kayma sürekli olmayabilir, çocuk dikkatle yakın bir nesneye baktığında ya da uykusuz, yorgun, ateşli olduğu zamanlarda çıkabilir. Bazı çocuklar güneşte kaymaları arttığı için rahatsız olurlar ve tek gözlerini...
  2. Çocuklarda göz kayması ve göz tembelliği

Çocuklarda göz kayması ve göz tembelliği

çocuklarda göz kayması bebeklerde göz kayması tembelliği oyunları tembelliği için oyunlar egzersizleri Göz tembelliği ve göz kayması (şaşılık) ile ilgili bilgileri anneler için paylaşmak istiyorum. Bilgi sahibi olmak, erken teşhis ve erken tedavide önemlidir. Gözlerin görme eksenlerinin paralelliğin bozulmasına şaşılık denir. Her iki gözden birisi ya da ikisi birden bakılan objeye...
  3. Şaşılık ya da göz kayması nedir?

Şaşılık ya da göz kayması nedir?

hanımlar Şaşılık ya da göz kayması nedir tedavisi varmıdır nasıl bir tedavi gerekmektedir, lütfen yardım!
  4. Bebeklerde göz kayması neden olur?

Bebeklerde göz kayması neden olur?

bebeklerde göz kayması nedenleri,bebeklerde göz kayması hastalıkmı,bebeklerde şaşılık,bebeklerde göz hastalıkları,bebeklerde göz kayması tedavisi hakkında bilgiler Yeni doğan bir bebeğin gözlerinin ilk birkaç ay boyunca kayması normal olarak kabul edilir. Zamanla, bebek 4 ila 6 aylık iken gözler genellikle düzelir. Eğer gözlerden biri ya da ikisi birden kaymaya devam ediyorsa (içeri, dışarı,...
  5. Yetişkinlerde Göz Kayması Nedenleri

Yetişkinlerde Göz Kayması Nedenleri

yetişkinlerde göz kayması neden olur,yetişkinlerde göz kayması sebepleri,yetişkinlerde göz kayması tedavisi,yetişkinlerde göz hastalıkları hakkında bilgiler Çocuklukta tedavi edilmeyen göz kaymaları yetişkinlikte de devam eder. Ancak bazı durumlar göz kayması şikayeti olmayan yetişkinlerde sonradan göz kaymasının oluşmasına neden olabilir. Yetişkinlerde sonradan gelişen şaşılık genellikle...

Sayfayı Paylaş