gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Göz Makyajı 2012 Örnekleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 göz makyajı göz makyajı modelleri göz makyajı 2012

Bu yıl yine sadelik ön planda melekler :) Doğallık ve sadelik giyimde olduğu gibi makyaj modasında da geçerliliğini koruyor. Ha, abartılı makyaj hiç yapılmayacak mı elbette ki gözler de zaman zaman vurgulanacak. Ancak ağırlık duru güzellikte olacak. Kalın kaşlar, buğulu gözler, doğal tonlar..Şimdi 2012 göz makyajı modasını resimlerde inceleyelim.. :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmm güzel trendler var ama baştaki makyaj bana göre çok ağır:hıms: ama güzel modller

3. mmeryem

mmeryem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en baştaki hariç hepis kullnılabilir şık makyajlar bencede. bu yıl mavi gözlülerde açık kahve farlar çok moda hiç ben far kullanmam demeyin bende öyle derdim mat simsiz far aynı zmanda göz kaleminin akmasını bulamaısnı engeller

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    far her zaman kullanirim,goz makyajini seviyorum ruju sevmem de.

Göz Makyajı 2012 Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte 2012 Gelin Makyajı Örnekleri

İşte 2012 Gelin Makyajı Örnekleri

gelin makyajı modelleri 2012 gelin makyajı örnekleri gelin makyajı Eskiden gayet ağır yapılan gelin makyajları yıllar içinde hayli değişime uğradı ve gittikçe sadeleşti melekler :) Özellikle 80li yıllarda iyice abartılan gelin makyajları artık belli belirsiz yapılarak, yüzün doğal güzelliği ön plana çıkarılıyor. 2012 gelin makyajı modası da yine doğal ve sade. Şimdi sizlerle paylaşacağımız...
  2. Gelinler İçin Yeşil Göz Makyajı Örnekleri 2014

Gelinler İçin Yeşil Göz Makyajı Örnekleri 2014

yeşil göz makyajı, yeşil göz makyajı örnekleri, gelinlere yeşil göz makyajı Sevgili melekler, yeşil rengini sevenler ve düğününde yeşil göz makyajı tercih edecek gelin adayları için harika örneklerle karşınızdayız. Gelinliğiniz içinde şık, zarif ve alımlı görünürken, yaptırdığınız yeşil göz makyajıyla da tüm bakışların üzerinizde toplanmasını sağlayacak, tam anlamıyla gecenin yıldızı...
  3. Çok Farklı Mor Göz Makyajı Örnekleri

Çok Farklı Mor Göz Makyajı Örnekleri

mor göz makyajı, göz makyajı örnekleri, mor göz makyajı modelleri Sevgili melekler, mor tarih boyunca asaletin rengi olmuş, saraylarda şatolarda, soyluların kıyafetlerinde, tahtlarında bol bol kullanılmıştır. Hala asaletini devam ettiren bu renk makyaj renkleri arasında da beğeniyle kullanılıyor. Eğer siz de evinde, kıyafetlerinde mordan vazgeçemeyenlerdenseniz, aşağıda paylaştığımız mor göz...
  4. Göz Alıcı Yeşil Göz Makyajı Örnekleri 2014

Göz Alıcı Yeşil Göz Makyajı Örnekleri 2014

yeşil göz makyajı, gelinlere yeşil göz makyajı, 2014 yeşil göz makyajı Sevgili melekler, doğadan ilham alan yeşil göz makyajı modelleriyle karşınızdayız. Doğanın rengi yeşilin pek çok farklı tonu bulunuyor. Makyaj paletlerinde bu tonları yakalamaya çalışan makyaj artistleri, tasarladıkları göz makyajı örnekleriyle harikalar yaratıyor. Biraz el marifetine sahip olan herkesin uygulayabileceği...
  5. Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

adım adım göz makyajı, göz makyajı resimleri, göz makyajı örnekleri Sevgili melekler, makyaj yaparken en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gözler gelir. Bakışların derinliği, çarpıcılığı için özen gösterilmesi gereken göz makyajında gözün şekli ve rengi dikkate alınmalıdır. Tene yakışan, kıyafete uyumlu renklerin seçilmesi yanında uyumlu farların kombinlenerek uygulanması da önem...

Sayfayı Paylaş