gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Göz Rengi Fali...

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

ela göz renkleri ela göz rengi rengi falı renk
    Meleklerim Göz renginize göre kisiliginiz belli oluyormus :) Evet gercekten cok ilginc :)
    buyrun sizde kisiliginizi ögrenin :D

Mavi Gözlü İnsanlar: Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapılari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar
    Mavi gözlüler, ekseri çevreleri tarafından çok sevilir. Zaten onlar da çevrelerinin sevgisine ve takdirine çok bel bağlarlar. Vazifelerine pek düşkün değildirler.

Siyah Gözlü İnsanlar: Olaylar karsisinda çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kisilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,gerek de kindarligi oldukça çok güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari daima idare etmek isterler
    Siyah gözler, büyük ihtiras, ateş ve coşkunluklara alamettir. Ama siyah gözlü kimseler çok zaman kurnaz olurlar.

:smokin::smokin::smokin:

Yeşil Gözlü İnsanlar: Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradilis da olmalarina ragmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayi bilirler. Yeşil göz, iyi bir karar verme ve kuvvetli kabiliyet göstergesidir. Yeşil gözlüler biraz kinci ve son derece kıskanç olurlar.

Ela Gözlü İnsanlar: Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir, gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir

Kahverengi Gözlü İnsanlar: Aslinda bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kirikliklari yasamamalari realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardir Kahverengi gözler, diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince sinirlenirler.

2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben kahverengi gözlüyüm. gerçekten ilgin şeyler söylenmiş.

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için saol

5. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    "Yol oldur ki, doğru vara Göz oldur ki, Hakkı göre
    Er oldur ki,alçakta dura,
    Yüceden bakan göz değil".

_Yunus EMRE :thanks:

6. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeşil gözlüyüm ve tam bana uyuyor... paylaşım için teşekkürler...

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım.ben siyah gözlüyüm.yazdıkların bana uyuyor ama ben pek kurnaz değilim ya.:)

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende kahverengi gozluyum,uyuyor biraz bana

9. gökçe bilge

gökçe bilge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  10. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de gözlerim kahverengi ama!!!hiç alakası yok anlatılanlarla...

11. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Ela Gözlü İnsanlar: Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir, gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekmektedir

neredeys doğru

12. kızıl melek

kızıl melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kahverengi gözlüyüm bana uyuyor sanki :)

13. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bal rengi yokmu yaawww hahaha ela ile kahverengi arası benimki değişik bişi ne olacak şimdi hahaha

14. M <3 E

M <3 E Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeşil gözlüym ve tam bana uyuyor ya:) tşkler paylşım için

15. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bende kahverengi gözlüyüm ama pek uymuyor yazılanlar emeğine sağlık cnm :D [​IMG]

Göz Rengi Fali... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz renginin sebebi nedir?

göz renginin sebebi nedir?

göz rengini ne belirler renkli gözün sebebi göz rengimizi ne belirler İnsanların gözlerinin sadece iris denilen orta tabakası renklidir. İrisin ortasında göz bebeği vardır ve ışık bu açıklıktan içeri girerek gözün arkasına geçer. Saydam tabakanın arkasında yer alan iris, kaslar sayesinde, gelen ışık miktarına göre göz bebeğinin boyutlarını değiştirir. İrisin renkli olmasının sebebi içindeki...
  2. göz rengıne gore karakter

göz rengıne gore karakter

göz rengine göre karakter göz rengine göre aşk kişilik fal GÖZLERİN RENGİ Siyah gözler büyük ihtiras, ateş ve coşkunluklara alamettir. Ama siyah gözlü kimseler çok zaman kurnaz olurlar. Kahverengi gözler diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince...
  3. Göz Renginize Göre Falınız

Göz Renginize Göre Falınız

Meleklerim Göz renginize göre kisiliginiz belli oluyormus Evet gercekten cok ilginc .buyrun sizde kisiliginizi ögrenin Göz Rengi Fali... Mavi Gözlü İnsanlar: Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapılari nedeniyle de gerçekleri görmekte...
  4. Göz renginize göre göz falı...

Göz renginize göre göz falı...

göz falı hayati falun hayati falun kimdir COK İLGİNÇ BULDUM SİZLERLE PAYLAŞMK İSTEDİM BUYRUN MELEKLERR Celtic astrolojisi agaçlara dayaniyormus. Ona göre dogdugunuz gün, hangi agaçtan geldiginizi ortaya çikariyor. Iste tarihler ve özellikleriniz… (AÇIKLAMALARI DA OKUYUN EN ALTTA) 23-31 Aralik: Elma Agaci 1-11 Ocak: Köknar 12-24 Ocak: Karaagaç 25 Ocak-3 Subat: Selvi 4-8 Subat: Kavak 9-18...
  5. Göz Renginde Güneşin Etkisi

Göz Renginde Güneşin Etkisi

Göz renginde güneşin etkisi, nedenleri, nasıl gerçekleşir, çekik gözler, zararı var mıdır, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Oldukça garip bir bilgi değişken göz renkler bakalım nedeni neymiş melekler :) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Ş. Arslan, güneşin etkisinin daha az olduğu kuzey ülkelerinde...

Sayfayı Paylaş