gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Göz Rengi İnsanı Ele Veriyor!

Konu, 'Kadınca' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

göz rengi, insanı ele veriyor, karakter analizi, nasıl oluyor, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Karşımızda ki insanın gözüne bakarak doğru mu yalan mı söylediğini anlayabiliriz.Ama göz rengine bakarak karakterini tahlil edebileceğimizi biliyor muydunuz?

Siyah gözler: İhtiraslı, ateşli ve coşkuludur. Siyah gözlüler çok zaman kurnaz olurlar.

Kahverengi gözler: Diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince sinirlenirler.

Mavi gözlüler: Genellikle çevreleri tarafından çok sevilir. Zaten onlar da bunu bildikleri için çevrelerinin sevgisine ve takdirine çok bel bağlarlar. Üstlendikleri vazifelerine pek düşkün değildirler.

Yeşil gözler: İyi, isabetli bir karar verme ve kuvvetli kabiliyet göstergesidir. Biraz kinci ve son derece kıskanç olurlar.

Ela Gözlü Olanlar : Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kurşuni mavi gözler: Şairane tabiatların, romantik huyların göstergesidir. Pratik işlerde başarılı olamazlar. Hayalci, dalgın bir hayat sürerler.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Kahverengi gözler: Diğerlerini düşünen, uysal ve uyumlu ruhların aynasıdır. Ama kahverengi gözlüler bazen sadakatsiz olurlar ve işler istedikleri gibi gitmeyince sinirlenirler.
    uysal ve uyumlu,sadakatsiz bunlar bana uymadı ama :S

paylaşım için teşekkürler

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim gözüm kahve :D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Siyah gözler: İhtiraslı, ateşli ve coşkuludur. Siyah gözlüler çok zaman kurnaz olurlar.

Aynen daii :D:D

5. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bana sadakatsizlik demeyin tüylerim ürperiyor.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşil gözlülerin öyle olduğunu hiç bilmiyordum ben pek öyle değilimde

7. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  8. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yeşil gözler: İyi, isabetli bir karar verme ve kuvvetli kabiliyet göstergesidir. Biraz kinci ve son derece kıskanç olurlar.

paylaşım için teşekkür
    lerr :)

Göz Rengi İnsanı Ele Veriyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Meleklerim ayakkabınız sizi ele veriyor Seçtiğiniz ayakkabı tarzı karakterinizi ele veriyor. Bakın bakalım siz hangsisiniz:) Araştırmaların ortaya çıkardığı ilginç bir gerçek daha var. O da tercih ettiğiniz ayakkabı tarzının kişiliğinizin aynası olduğu. Öyle ki, erkekler ayakkabı konusunda en az kadınlar kadar takıntılı olduklarından, birlikte olacağı kadını ayakkabısına bakarak seçiyor....
  2. El parmaklarınızın kişiliğinizi ele veriyor

El parmaklarınızın kişiliğinizi ele veriyor

El parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında bir çok gerçeği ortaya çıkarttığını biliyor musunuz? Bir süre önce İngiltere’de piyasaya çıkan ‘The Finger Book’ (Parmak Kitabı) adlı kitapta, birçok özelliğimizin parmak yapısına ve parmak uzunluğuna bağlı olduğu ifade ediliyor. İşte kitapta yer alan ifadelerden bazıları; Yüzük parmağı, işaret parmağından uzun...
  3. çantanız sizi ele veriyor

çantanız sizi ele veriyor

Arkadaşlar çantamızda taşıdıklarımız bizi yansıtırmış....Yapın testi....Görün sonucu.Buyrun melekler:) Çantanız sizi ele veriyor?
  4. El yazınız profesyonelliğinizi ele veriyor

El yazınız profesyonelliğinizi ele veriyor

El yazınız profesyonelliğinizi ele veriyor Grafolojide en az 300 farklı el yazısı örneğinden yola çıkılarak inceleme yapılıyor. Fakat yine de değişmeyen ve temel olarak nitelendirilen belli bazı göstergeler var. İşte bunlardan bazıları: Eğim: + El yazısının sağa doğru eğimi, kişinin iletişim yeteneğinin göstergesi olarak yorumlanıyor. Örneğin kişi daha arkadaş canlısı, yönlendirici,...
  5. Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor

Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor

Ellerimiz kişiliğimizi ele veriyor Hangi el tipi hangi mesajı veriyor? NP Grup Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden Uzman Psikolog Zehra Erol, ellerin insanın iç ve dış dünyasını yansıttığını söyledi. Erol, "Eller, kişiliğinizin aynasıdır" dedi.Sosyal hayatta birçok durumda, insanlar gerçek duygularını gizlemek isteyebilir. Gerginlik, sinirlilik, mutluluk maskesini taşımaya...

Sayfayı Paylaş