gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Göz Sağlığınız İçin Bal!

Konu, 'Göz Hastalıkları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

göz bakımı, göz sağlığı, göz bakımı için

Sevgili melekler, deniz, güneş ve tozlu havalar gözlerimizi çok yorar ve zarar verir. Halbuki gözlerimiz de en az cildimiz kadar bakıma muhtaçtır. Bunun için yapacağımız şey çok basit, ballı bakım. Evet, yanlış okumadınız ballı su ile yapacağınız kompres, gözlerimize bakım yapmasının yanı sıra, ilerde oluşabilecek arpacık ve katarakt gibi hastalıkların da önüne geçer.

bal.jpg

smiley ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Faydalı bilgi için teşekkürler Adminem ;)

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Efenim ne demek ne demek, adminem gelmiş hoşgelmiş :kiss:, görevimiz :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    iyide bal kkirpikleri yapistirmazmi

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Suyla karıştırıldığı için yapıştırmaz ;)

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Hoş buldum adminiçem :D arada gelip kayboluyorum soryy bana kızdığını da biliyorum ama ama ama seni seviyorum :kiss:

Göz Sağlığınız İçin Bal! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz sağlığının önemi

göz sağlığının önemi

göz sağlığının önemi göz önemi gözün gözün nedir gözümüzün nedir Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Göz Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Toplum Sağlığı Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Nazmi Zengin, yaptığı açıklamada, vücuttaki en önemli organların başında gelen gözün, sağlığına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Bu nedenle, göz sağlığını korumanın yollarının iyi...
  2. göz sağlık, göz hastalık, göz kusur

göz sağlık, göz hastalık, göz kusur

gözde sineklenme gözün cift görmesi gözde lekeli görme leke görme leke görmek Gözde 7 Tehlike Görmenizi ciddi olarak tehdit eden hemen tüm hastalıklar… Hayatınızın ilk yarısında görmenizi ciddi olarak tehdit eden hemen tüm hastalıklar tehlike sinyalinin biri veya birkaçı ile kendini ele verir. 7 Kanser tehlike sinyalini bilmeniz gerektiği gibi bunları da bilmelisiniz. 1. Sürekli kırmızılık:...
  3. Göz alıcı saçlar için limon ve bal maskesi

Göz alıcı saçlar için limon ve bal maskesi

bal limon maskesi bal ve limon maskesi saç için saclar saça Bakımlı ve gözalıcı saçlara sahip olmanız için limon ve baldan oluşan bitkisel saç maskesi tarifini veriyorum Kadınlığın simgesidir saç. Rengi, parlaklığı v.s ile güzel ve çekici görünümde çok kuvvetli bir etkisi vardır. Saçlarınızın bakımlı, canlı ve parlak görünmesi için bir başka doğal maske Ballı limonlu saç maskesi 2 yemek...
  4. Göz Sağlığı İçin Neler Yemeliyiz ?

Göz Sağlığı İçin Neler Yemeliyiz ?

göz sağlığı,göz sağlığı için ne yemeli,göz sağlığı için neler yemeliyiz,göz sağlığı için yenilmesi gereken besinler, Göz sağlığı için tüketebileceğimiz besinleri kısaca şöyle sıralayabiliriz. Bu besinler C vitamini, A vitamini,, E vitamini, çinko ve lutein içermektedir. Bunları içeren başlıca besinler ise; havuç, tatlı patates, koyu yeşil yapraklı sebzeler, kivi, kuşburnu, maydanoz,...
  5. Diyabette Kan Şekeri Ölçümünün Göz Sağlığı İçin Önemi

Diyabette Kan Şekeri Ölçümünün Göz Sağlığı İçin Önemi

kan şekeri taraması,kan şekeri ölçümü,kan şekeri yükselmesi,kan şekeri ve göz sağlığı, kan şekeri seviyesi göz sağlığını etkiler,şeker hastalığı ve göz,kan şekeri ölçümü göz sağlığı için hayati önem taşıyor,kan şekeriniz ile göz sağlığınızı koruyun,göz sağlığı ve kan şekeri ölçümü Diyabetik retinopati hastalığında erken teşhisin önemini vurgulayan Doç. Dr. Acar, diyabet teşhisinin hemen...

Sayfayı Paylaş