gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Göz Temizliğine Bitkisel Yöntem Önerisi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

göz temizliği, göz temizliği nasıl yapılır, doğal göz temizliği Vücudumuz da en hassas bölgelerin başında gelen göz, güneş , tozlu hava, yazın girilen deniz ve havuz gözleri yıpratır ve olumsuz etkiler de bulunur.
    Göz temizilğinizi son derece pratik ve doğal yol olan ballı karışımla yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan malzeme sadece su ve bal...
    goz temizligi.jpg

Göz Temizliğine Bitkisel Yöntem Önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AĞiz KuruluĞu tedavisi bitkisel yöntemi

AĞiz KuruluĞu tedavisi bitkisel yöntemi

AĞiz KuruluĞu AĞIZ KURULUĞU Dişhekimliğinde bu hal için "xerostomia" terimi kullanılır. Tükürük bezlerinin tükürük salgılama fonksiyonlarının azalması sonucunda oluşur. Tükürük salgısındaki azalma ağızda oldukça ciddi sorunların oluşmasına yol açabilmektedir. Sebepleri: Biyolojik yaşlılık: Bu etkili bir faktördür,...
  2. Göz temizliği..

Göz temizliği..

Göz temizliğinde yanlış inanışlar : Göz temizliğinde halk arasında sık yapılan bazı yanlış uygulamalar mevcuttur. Göze çayla kompres, tükürmek, kaçan bir şeyi dil ile almak ve benzeri yanlış uygulamalar; gözde mikrobik hastalıkların oluşmasına davetiye çıkarmaktadır. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kuddusi Erkılıç yaptığı...
  3. Gribe Karşı Bitkisel Tedavi Önerisi Burada !

Gribe Karşı Bitkisel Tedavi Önerisi Burada !

Bu konu gribal enfeksiyon için bitkisel tedavi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kış artık kendini hissettirmeye başladı, havalar yavaş yavaş serinliyor ve daha da serinleyecek. Bu da yakında gribal enfeksiyonların birçoğumuzu esir alacağı anlamına geliyor. Eğer hemen ilaçlara sarılmak istemiyor, daha doğal yollardan çareler bulmak istiyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız...
  4. sivileceyee bitkisel yöntem bilem

sivileceyee bitkisel yöntem bilem

kızlar benim acayip sivilcelerim var ve ben ilaç kullanmak ta istemiyorum. Daha önce ergenliğinde bunu yaşamış olan yada bitkisel yontem bilen arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun lütfeeeen napacam ben yhaa :S
  5. KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

koah nedir,koah hastalığına iyi gelen bitkiler,koah hastalığına ne iyi gelir,koah hastalığı için bitkisel kürler hakkında bilgiler Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti içine alan bir hastalık türüdür. KOAH’ın en çok görülen belirtisi, akciğerlere dolan havanın dışarıya verilmesi sırasında yarattığı sıkıntıdır. Yani Bir nevi Nefes Darlığıdır. Prof. Dr....

Sayfayı Paylaş