gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Göz ve Alın Jimnastiği

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

göz jimnastiği göz jimnastiği nasıl yapılır çevresi kapağı suna dumankaya kapağı sarkması Egzersiz cildiniz ve estetik açıdan çok önemlidir bayanlar özellikle ileriki yaşlarda görülen kırışık ve çizgilere karşı şimdiden düzenli egzersiz yaparak en azından bu süreci uzaltabiliriz.Şimdi sizlere alın ve göz jimnastiği nasıl yapılır onla ilgili bilgileri veriyorum:tik: [​IMG]

Göz ve alın kaslarının gerginliğini korumak için birkaç egzersiz:
    • Gözlerinizi kapayın. Gözünüzü çevreleyen kasları iyice büzerek göz kapaklarınızı sıkın. Bu egzersiz, kaşların başlangıç yerinin sarkmasını, göz kapaklarının düşmesini, şişkinlikleri önlemek için çok yararlıdır.
    • Deriyi tam yerinde tutmak için, iki parmağınızı şakaklarınıza dayayın. Gözlerinizi 10 kez arka arkaya ve kuvvetle açıp kapayın. Bu egzersiz göz kapağı kaslarını çalıştıracaktır.
    • Başınızı hiç kımıldatmadan ve iyice dik olarak tutun, iki gözünüzle, elinizden geldiğince sağa bakın. Bu durumda bir kaç saniye bekleyin. Aynı işlemi, sola bakarak tekrarlayın.
    • Göz altlarındaki torbaları ortadan kaldırarak alt göz kapağını hafifçe kaldıran, üst göz kapağını da aşağıya doğru indiren bir hareketle göz kapaklarının çevresini kasın.
    • Baş parmağınız ve parmak uçlarını? birbirine yapışık olarak ve saç çizgisine değecek biçimde ellerinizi alnınıza koyun. Saçın derisini bastırın ve itin. Sonra bırakın eski durumuna gelsin.
    • Alın hareketleri yapmamaya mümkün olduğunca özen gösterin. Yüzün bu bölümündeki yatay ve dikey kırışıklıklar, genellikle, anlam ifade eden kırışıklıklardır; yani bu kırışıklıklar kontrolsüz mimikler tarafından oluşturulurlar.

Göz ve Alın Jimnastiği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz çevresi ve alın kırışıklıkları nasıl oluşur

Göz çevresi ve alın kırışıklıkları nasıl oluşur

alın kırışıklığı alın kırışıklıkları alındaki kırışıklıklar için alındaki kırışıklıklar kırışıkları Göz çevresi ve alındaki kırışıklıklar yaşla birlikte ciltte meydana gelen değişikliklere bağlıdır. Cilt altındaki kasların aşırı kasılması da cilt kırışıklıklarını arttıran bir etkendir. Cilt kırışıklarını düzeltmek için botulinum toksin enjeksiyonları, dolgu maddeleri ve çeşitli cerrahi...
  2. Sarkmış göz kapakları ve göz altı torbaları şişlikler ..

Sarkmış göz kapakları ve göz altı torbaları şişlikler ..

gözaltı şişlikleri göz altı şişlikleri göz resmi bebeklerde altı torbası resimleri Genellikle kalıtsal ve/veya yaşlanma nedeniyledir. Sigara içme veya allerji, gözkapaklarında daha genç yaşta sarkmaya neden olabilir. Gözkapağı çevresindeki torbalar, gevşek deri, kas, yağ ve bazı durumlarda da sıvı içerir. Blefaroplasti, bu anormal yapıların düzeltilmesi için yapılan cerrahi işlemdir. İşlevsel...
  3. göz altı morlukları ve çözüm yolları...

göz altı morlukları ve çözüm yolları...

göz altı morluklarına bitkisel çözüm çocuklarda göz altı morlukları morluklarına çözüm bebeklerde morluğu kesin Gözlerinin altındaki morluklardan şikayetçi olan arkadaşlarımız için hazırladığımız bu konunun sitemizdeki tüm meleklere iyi geleceğini düşünüyorum :) Göz altı morluklarından kurtulma yolları ??? "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki...
  4. Göz ve alın kaslarının gerginliğini korumak için birkaç egzersiz:

Göz ve alın kaslarının gerginliğini korumak için birkaç egzersiz:

göz kapağı egzersizleri göz üstü sarkması kapağı sarkmasına bitkisel çözüm sarkması düşmesine bitkisel çözüm • Gözlerinizi kapayın. Gözünüzü çevreleyen kasları iyice büzerek göz kapaklarınızı sıkın. Bu egzersiz, kaşların başlangıç yerinin sarkmasını, göz kapaklarının düşmesini, şişkinlikleri önle*mek için çok yararlıdır. • Deriyi tam yerinde tutmak için, iki par*mağınızı şakaklarınıza dayayın....
  5. Göz altı morlukları ve şişlikleri

Göz altı morlukları ve şişlikleri

gözaltı morlukları ve şişlikleri göz altı morlukları kivi göz altı için kivi morluklarına merhaba sevgili melekler gözaltı morluklarına kivi kabugu bekletin 15 dak faydasını çok göreceksiniz.ben çok memnun kaldım .....

Sayfayı Paylaş