gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gözaltı morlukların lütfen yardım edin :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Ben yıllardır ne yaptıysam şu göz altı morluklarımdan kurtulamadım. Piyasadaki kremler de fayda etmedi. Aynaya baktıkça moralim bozuluyor.Benim gibi olan var mı, nasıl çözümlediniz bu sorunu ? :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Göz altınızdaki Bu koyu halkaları kısmen düzelten, artmasını önleyen bazı çareler var. Her şeyden önce, vücudunuzu susuz bırakmayın. Sonra son derece hassas olan göz çevresini güneşten koruyun, uykunuza özen gösterin, yüzünüzü soğuk su ile yıkayın, tuzu azaltın, bol bol balık, sebze ve meyve tüketin.
    Üzüm çekirdeği extresi, C vitamini ve diğer antioksidanlar kılcal damarların güçlenmesine ve cildin gelişmesine yardımcı olur. Bunlardan yararlanın.

Göz Altı morlukları için Uygulanması Gereken Tedavi şekilleri neler kısaca sizleri bilgilendiryoruz.

Gözaltı morluklarına salatalık ya da patates halkalarının veya çay kompreslerinin iyi geldiğini çoğumuz biliyoruz.
    Size tavsiye bu malzemeleri poşetle değil taze olarak ve buzdolabında soğutarak uygulayın.K ve C vitamini içeren göz çevresi kremleri kullanın.

gözaltı morlukların lütfen yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  2. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  3. Gözaltı Morluklarınızı Patates Suyu İle Yok Edin

Gözaltı Morluklarınızı Patates Suyu İle Yok Edin

gözaltı morlukları, gözaltı morlukları için, gözaltı morluklarına çare Sevgili melekler, bayanların en çok şikayet ettikleri güzellik sorunlarından biri olan gözaltı morlukları, yorgun bir gecenin ardından sabah kalktığınızda ayna karşısında karşınıza çıkar. Belki bebeğiniz uyutmamıştır, belki çok geç yatmak zorunda kalmışsınızdır ya da bir türlü uyuyamamışsınızdır. Tüm bu sebepler sabah...
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş