gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gözaltılar Milli görüşe sıçradı iddiası

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İşçi Partisi'nin internet sitesinde Milli Çözüm Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Akgül ile dergi yazarlarından bir kısmının da gözaltına alındıkları iddia edildi. İşçi Partisi'nin internet sitesinde Milli Çözüm Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Akgül ile dergi yazarlarından bir kısmının da gözaltına alındıkları iddia edildi.

haber7.com

Gözaltılar Milli görüşe sıçradı iddiası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözaltı

gözaltı

Rüyada gözaltinda oldugunu gören hayra ula-sir. Kendi evinde bulunuyorsa daha da hayirlidir. Göz hapsinden kurtuldugunu görmek de, iyidir.Bazi tabircilere göre; göz hapsi koruyucular ve korunmakla ta-bir olunur. Rüya sahibi kendisini göz hapsinde tutanlarin hallerine ve tavirlarina bakarak bu rüyayi tabir etmelidir. Eger gözaltin-daki kimseyi gözetenler güzel yüzlü, hayir sahibi kimseler ise...
  2. Moda, olimpiyatlara da sıçradı

Moda, olimpiyatlara da sıçradı

Polo Ralph Lauren, 2008 Olimpiyatlarına katılacak olan Amerikan Olimpiyat takımını giydirmeye hazırlanıyor. Olimpiyatla modanın alakası olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!.. Polo Ralph Lauren daha önce Wimbledon'un resmi kıyafet sponsoru idi. Şimdi de Pekin 2008 Olimpiyatlarında Amerikan olimpiyat ekibinin resmi kıyafet sponsoru oldu. Ortalıkta şık şık gezinen atletler görünce...
  3. Ipod’un beyazı evlere sıçradı

Ipod’un beyazı evlere sıçradı

Beyaz en asil renklerden biridir ve sadece giyimde değil evimizde de kendini gösterir. Dekorasyon sürekli kendini yeniliyor. Siyahların yerini beyazlar ahşabın yerini lakeler çizgilerin yerini ekoseler alabiliyor. Tabii bu modayı sürekli takip etmek zor. Ne de olsa koltuk takımınızdan bir tişört gibi hemen vazgeçemezsiniz. Ama kumaşlarla veya renklerle oynayarak evinizin modayı takip...
  4. atatürk'ün milli ahlak konusundaki görüşleri nelerdir

atatürk'ün milli ahlak konusundaki görüşleri nelerdir

Başlıkla müsemma atatürkün milli ahlak konusundaki belirttiği görüşleri nelerdir bunun hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ?
  5. Atatürk'ün milli ahlak görüşleri yardım!

Atatürk'ün milli ahlak görüşleri yardım!

Arkadaslar bana en az yarım saat ıcınde ataturkun mıllı ahlak goruslerı lazım yada onunla ılgılı bısey lutfen yardım edınnnnn

Sayfayı Paylaş