gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gözbebeğiniz için Mücevher

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Mücevher Amaa Gözbebeğiniz için
    Artık insanlar nerelerine takı takacaklarını şaşırdılar. Bu tasarımla artık gözleriniz de mücevhersiz kalmayacak. Bir lens ile birleştirilen süsü aynı lens takar gibi takıyorsunuz. Sanki ağlıyormuşsunuz gibi gözyaşı şeklinde duruyor. Gözü açıp kapatırken rahatsız eder mi bilemem ama bunu taksanız yolda herkes size bakar garanti.

Biraz tuhaf olmuş ama unutmamak lazım ki zevkler tartışılmaz. Eminim bu takıyı zevkle takacak olanlar vardır.

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.673x493.[​IMG]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Gözbebeğiniz için Mücevher
    şaşırmış millet

Gözbebeğiniz için Mücevher konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adil Mücevher

Adil Mücevher

adil mücevherat adil temizerler mücevher Adil Mücevher'in 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği "Neden Onu Seviyorum Mesaj Yarışması" sonuçlandı. Yoğun ilgi gören yarışmada ilk üç dereceyi alanlar tek taş pırlanta yüzük kazandılar Yarattığı pırlanta mücevher koleksiyonlarıyla mücevher sektörünün önemli markalarından biri olma yolunda ilerleyen Adil Mücevher’in, 14 Şubat...
  2. Mücevher

Mücevher

Rüyada mücevher görmek , eline geçmek veya bulmak, satın almak, o kimsenin çok mala ve mülke sahip olacağına, aynı zamanda evladı olacağına işarettir. Rüyada mücevher görmek, bu rüyayı görenin çok para kazanacağını, zenginleşeceğini ve aynı zamanda çocuğu olacağına yorumlanır. Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. Mücevher takmak ta başarı kazanacağınızı ve üst makamlara...
  3. Göktan - Gözbebeğim

Göktan - Gözbebeğim

Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce Her saat sana çalar Kalbimin en güzel yerindesin Sen benim herşeyimsin Ayırmasın bizi hiçbir şey Sevgilim birtanemsim Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim Dualarım sana gözbebeğim benim Ölsemde vazgeçmem tek dileğim benim Sen benimsin ben de senin Sonsuza kadar yemin ederim
  4. mücevher

mücevher

gerdanlık gerdanlik safir mücevherler mücevher bu mücevherler dünyanın en pahalı mücevherleriymiş sevgili melişler hepsi ateş pahası ama çok güzeller öyle değilmi :hıms: Mavi elmas yüzük Doğal renkli değerli taşların en nadidesi mavi elmasın beyaz altınla birleştiği bu yüzük 18 karat ve 16.26 milyon dolar değerinde. ay ben buna bayıldımmmm:hıms: Yakut gerdanlık 14 milyon dolar...

Sayfayı Paylaş