gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar ben bakıp incelemekten tabiri caizse resmen şaşı oldum gözlerim döndü hahaha sıra sizde bakalım siz ne kadar dayanabileceksiniz:D:Dnanik Aşağıda ki resime iyi bakmanızı istiyorum. İlk gördüğünüz kişi sayısı 12 olacaktır. 10 saniyede sonra adamlar ortadan kesilip yerleri değişince sayıları
    13 oluyor
    sonra 12
    sonra 13
    daha sonra 12,daha sonra 13.... diye devam ediyor!!! hadi bakalım açıklamaları bekliyorum:yabani:

Enterasan bir durum cevabı şimdilik bende bilmiyorum desem de bir tahminim var elbette ama önce tahminleri alayımhoppa

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bi 13 olluyor birde 12 valla sürekli degisiyorlar :)

MaWiM bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kiz iyi bakin ayaklara dikkat hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu resmi çok önceden görmüştüm. Aslında 12 kişi var. İkinci resme geçildiğinde dikkat edin insanlar yarım yamalak , yani eksik parçaları var. Mesela en solda ki adamın saçı yok. Birebir eşleşmediği için de biz 13 olarak sayıyoruz. Zamanı olan saç, ayak, gövde numaralandırarak yaparsa daha iyi anlayacaktır ancak benim zamanım yok doğrusu :D

MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Başka tahmini olan yokmu:D:D

Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Kızlar selam gebelik süreci içindeyim. Ve hiç olmayan birşey oldu ben mantar oldum :S bu mantar enfeksiyonu için e yapılması gerekiyor. Neler mantarı arttırıyor. Bu hususta bana yardımcı olun lütfen. Sizleri seviyorum. Kızım olursa adını Melek koymayı düşünüyorum. Saygılar.
  2. göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

merhaba bebeğimin gözünde kayma var bazen daha belirgin oluyor bu konuda ne yapabiliriz acaba, düzelir mi yoksa kızım böyle mi kalacak
  3. lütfen  yardım cı olun kafayı yiceeemmm

lütfen yardım cı olun kafayı yiceeemmm

mrh ben bundan 1 seneye yakın önce falan kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğimin kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldım ve bana 6 ay korunmamızı söyledi ve bizde hmen hemen 6 aya yakın bir süre korunduk ve sonra korunmamaya başladık ve nerden baksan 6 aydır korunmamamıza rağmen hamile kalamıyorum doktora gittim bi sebebi yok herşey normal dedi ama hala tık yok acaba sebebi nedir çok...
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş