gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

gözlerinden yüzünü çıkarda al gözlerimden yüzünü çıkarda al gözlerimden video dinle gözlerinden dinle
    gözlerimden yüzünü çıkar da al
    aşk yalansa her mevsim sonbahar!
    yaşanacak daha bir ömür var
    yıkılacak kalın bir DUVAR!!!​

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al...
    ellerine sağlık canım

Gözlerimden Yüzünü Çıkar da Al... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **gözlerimin yüzlerce leşi var**

**gözlerimin yüzlerce leşi var**

GÖZLERİMİN YÜZLERCE LEŞİ VAR Nereden başlasam elimi yakar bu kalem. Sesimde ton kayıpları… kaç tondur bu tonda konuşmamıştım. Biliyorum bu sakallarımın diyet hikayesi olacak… Başımda zehir bir ağrı…sigaradan sonra birde kül tablasının kokusu dolmuş odaya. Yükümü o çekiyor şimdilik… Aynada başka bir adam var öfkeli. Öfkenin rengi gözlerimdeki gibi olsa gerek. Yoksa bu kadar kızarmazdı...
  2. Doğal göz altı kremi

Doğal göz altı kremi

doğal gözaltı kremi doğal göz altı kremi göz çevresi önerileri Göz altı kreminizi piyasada bulunan ve çok pahalı olan göz kremlerinin aksine oldukça hesaplı bir şekilde evde doğal yollardan yapmak isteyen herkes için krem için gerekli malzemeleri ve formülü veriyorum Daha zinde ve genç görünmek için evde gözaltı kremi hazırlayabilirsiniz. Malzemeler: Arı sütü polen bal bir damla kayısı yağı...
  3. göz altı morluklarım

göz altı morluklarım

göz altı morluklarımdan bıktım.herkez gözlerinin altı niye mor demelerinden bıktım canım çok sıkılıyor.hergün tonlarca fontten süre süre gözaltlarıma yüzümde bir sürü sivilce çıkıyo genetikmi acaba ne yaptıysam geçmiyor ameliyetada ailem müsade etmiyor. valla insanların garip garip bakmasından bıktım intihar edecem sonunda kurtulacam yalvarrım yardım edin.....
  4. Göz AltıTorbaları Göz Altı Halkaları

Göz AltıTorbaları Göz Altı Halkaları

göz altı halkaları nasıl geçer göz altı torbalarına çare Yüzümüze anlam kazandıran gözlerimiz bazen yorgun görünür melekler. Oluşan göz altı torbaları, göz altı halkaları canımızı sıkabilir. Ancak bazı yöntemlerle bu görüntülerin önüne geçebiliriz. Sağlıklı ve zinde bir yüz için işte yapabileceklerimiz... GÖZ ALTI TORBALARI Uykusuz kalmak ya da gereğinden fazla uyumak, göz altlarında...

Sayfayı Paylaş