gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

GözLerime Cizdim Seni Açmaya Korkuyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: GözLerime Cizdim Seni Açmaya Korkuyorum

canısı paylaşım için tşkr

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım emegıne saglık çok guzel olmuşlar

4. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğinize sağlık.

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel olmuş canım emeklerine sağlık

GözLerime Cizdim Seni Açmaya Korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açma

Açma

Rüyada açma yemek, bir yoksulu düşüneceğiniz konusundaki vaadinizi gerçekleştirmeniz gerektiğine işarettir. Boş laflar etmemeniz, adaklarınıza ve verdiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerektiği anlamına da gelir. Rüyada açma yemek, bir yoksulu düşüneceğiniz konusundaki vaadinizi gerçekleştirmeniz gerektiğine işarettir. Boş laflar etmemeniz, adaklarınıza ve verdiğiniz sözlere dikkat etmeniz...
  2. Gözlerini Açma Hiç

Gözlerini Açma Hiç

Gözlerini Açma Hiç Geldim gene yoksun. Sensizlik ve hatıraların var odada. Giderken boşaltmayı unuttuğun küllük İçinde izmaritler dudaklarından izler. Dökmedim dökemedim ! Kapatmayı unuttuğun radyo Çalan hüzünlü melodiler. Kapatmadım kapatamadım ! Ceketimi astım. Askıda unuttuğun ceketinin yanına. Lakin sensizlik hala omuzlarımda... Yorgunum çok yorgun. Öylece çöktüm resminin...
  3. korkuyorum:(

korkuyorum:(

sevgili melekler bi derdim var.genç kızlığa adım attığım zaman ilk adet görmenin korkusuyla ne yapacağımı bilmdim.ve leke kıyafetime bulaşır die kat kat önlem aldım bunlardn biride pamuk kullandm acaba bişe olmuşmudur.zarar görmüşmüyümdür:(bu hep aklıma takılıyo ve çok korkuyorum:( acaba bişe olmuşmudur.kızlığa zarar glmişmidir:(
  4. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?

Sayfayı Paylaş