gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Gözlerime Yakıştıramıyorum Gidişini...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Gelişinin, Bir Gidişi Olduğunu Bile Bile Seviyorum Seni…
    Bir Başka Güne Uyandım Bugün…Penceremin Perdesini Araladım Usulca…İçimi Sardı Yokluğun…

Gözlerime Doldu Sana Dair İzler…Açtım Pencereyi Hızla…Ve Saçlarımı Savuran Rüzgara Anlattım Seni…İçimi Kasıp Kavuran Sessizliğe Rağmen, Senli Cümleleri Boğazıma Dizdim Birer Birer…Ve Yine Yuttum Sensizliği…

'Gelecek' Dedim 'Gelecek'… O An Seni, Sensizliği Ve Yine Seni Yaşadım…Düşündüm Saatlerce…Saklandım Yüreğimin Kıyısına…Ağladım Sessizce… Sana Ayırdım Bugünü… İlgi Bekleyen Bir Çocuk Gibi Sığındım Gözyaşlarımın Her Bir Damlasına…Kandırdım Kendimi, Hayallerime Aldanırcasına…

Ve Yine Sevdim Seni Kendi İçimde…

Gün Bitti, Sen Bitmedin…Uyumak İstemiyorum Artık…Her Gün Bitimi, Seni Kaybediyorum Kendimde…Yok Oluyorsun Ansızın…Kendimi Anlamsız Hissediyorum O An… Ve Yine Sabah Oluyor…Yeni Baştan Yaşıyorum Herşeyi…

Her Gün Sensizliğe Başlamak Beni Bu Denli Çaresiz Kılan…
    Varlığına Seni Sığdıramıyorken, Yokluğuna Seni Sığdırmak Bana Dokunan!

Bir Gidişe Adını Yüklemek Canımı Acıtıyor…
    Sen Bir Kere Gidiyorsun Ben Her Gün Bitiyorum…
    Yüreğimden Uzaklara Attığın Her Adımsa, Kalbimin Feryadı…

Şimdi Kapasam Gözlerimi...Uyusam...Gözlerimi Açtığımda, Seni Bulsam Yanımda...Hiç Gitmesen...

Anlasana !
    Gelişinle Hayat Bulan Gözlerime, Gidişini İzlemeyi Yakıştıramıyorum...

Gözlerime Yakıştıramıyorum Gidişini... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben öldüm gidişin kadar..Yokluğu bir ben bilirim..Gözlerin kadar..

Ben öldüm gidişin kadar..Yokluğu bir ben bilirim..Gözlerin kadar..

Hiç kimsenin yüreği sen olmadı.. Seni sen yapan ben olmadım Hiç kimsenin gözleri sen olmadı.. Gözümdeki hüznü bilmedi yağmurlar... Hiç kimsenin kimsesi olmadı senin kadar.. Sen bile sen olamadın benim kadar.. Hiç kimsenin yokluğu yok etmedi yaşamı. Yokluğu bir ben bilirim...gözlerin kadar.. Hiç kimsenin uzaklığı uzak olmadı bu kadar.. Evren bile sonsuz değil, yokluğun kadar.. Hiç...
  2. Son Gidişin

Son Gidişin

Bu son gidişinmiydi,anlayamadım sevgili..Göremeyeceğimi sandığım zamanlarda birden karşıma çıkıyor,içimde yeni yangınlar bırakarak geri dönüyorsun.Kimlerin yanına dönüyorsun da uzun sürüyor sessizliklerin?Gülmeyi unuttuğun zamanlar kimleri çağırıyosun yanına?Hüzünlerini kovan benim gibi yürekli biri varmı yani?hani bir anda gelipte o puslu havayı dağıtan,seni içmeden sarhoş edenve...
  3. Gidişlere değil.. Yitişlere doluyor gözleri(m)..

Gidişlere değil.. Yitişlere doluyor gözleri(m)..

Hani yasanmasi gerekenler oldugu gibi yasandiya..hata aramiyorum kendimde yada /Sende. Zaman..hic birseyin ilaci degil ama büyüttü bak beni/ ufacik yüregimi.. Ögretti... Bit/ti kelimesinin gercekciligini.. O iki hecenin bir ömre mal olabilecegini.. Yinede sorarsan bana.. Pismanmisin diye..? Degilim.. Ne yasananlardan nede haketmedigin ama ugruna feda ettigim sevgimden. Acilar...

Sayfayı Paylaş