gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gözlerimin Önünde Kaybettik..

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

vefat, haberleri, hakkında, havuzda cenaze olayı hakkında yazı burada

Hanımlar patlayacak gibiyim içim sıkılıyor. Siz hiç hayatınızda tam can vermek üzere olan bir mefta gördünüz mü?

Havuz girişinde karşılaştık önce çok tuhaf görünüyordu bir an içim burkuldu Fisun Hanımda baya yaşlandı dedim yürüdüm yerime.. Demekki son görüşümmüş onu!

Çok fenaydı teyze 70 yaş üstü ve havuza gelmiş güneşleniyor. Birde astımıvar. Birden fenalaşıyor ve nefeside kesiliyor. Resmen yarı ölmüş durumda. Ambulans çağırıyoruz ambulans yarım saatte geliyor o arada zaten hasta malum.. ambulans geliyor ve hastaya başlıyor müdahaleye tabi boşuna.. Tam o sıra hafiften bakıyorum bakmaz olaydım tam o an veriyor son nefesini Fisun hanım.

O kadar çaresiz geldi ki gözüme tanıdıktı nerdeyse hergün gelirdi bizim işyerine restaurantta yada havuza güneşlenmeye..

Ölüm bu nerde nasıl geleceği belli olmuyor işte Dün 16:00 gibi hayata kapadı gözlerini Tüm gece rüyasını gördüm hem korktum hem ağladım..

Ah be teyze o yaşta o bünyeyle sokakta yürümeye mecalin yokken sen havuzlarda ne arıyorsun. Ecel işte çağırmış demekki..

Allah Rahmet Eylesin..
    Bir tanemi seveni yokmuş anlamıyorum ablası yanındaydı evine gitti bıraktı meftayı orada kimseler yoktu başında insanlık bumu ya bir kişi bile beklemezmi cenaze arabası gelene dek..

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim Allah rahmet eylesin,saglikta yanimizda olanlarin hastalikta ve olumlede de olmasi gerekli.Bunu basaran insana ne mutlu.

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah rahmet eylesin Allah taksiratını affetsin canım ölüm herkesin hakkı zamanımız geldiğinde hepimizin gideceği yer orası..

Gözlerimin Önünde Kaybettik.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adliye önünde yaralanan kişi hayatını kaybetti

Adliye önünde yaralanan kişi hayatını kaybetti

01 Haziran 2007Adliye önünde yaralanan kişi hayatını kaybetti A.A Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi önünde silahlı saldırıya uğrayan 2 kişiden biri kaldırıldığı hastanede öldü. Şinasi Öktem Caddesi'ndeki adliye önüne gelen Atanur İ'nin silahlı saldırısı sonucu ağır yaralanan Ali Say, kaldırıldığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Say, yapılan tüm müdahalelere...
  2. Antrenizi dekore ederken göz önünde bulundurmanız gerekenler

Antrenizi dekore ederken göz önünde bulundurmanız gerekenler

Eve girerken antrelerimiz dikkat çekmekte.Misafirlerimize kapıyı açtığımızda onları ilk önce antrede karşılarız.İlk göze çarpan antelerdir. Eve giren yol antreden geçer diyerek,sizlere antrenizi dekore ederken bazı ip uçları vermek istiyorum. Evin aynasıdır antre! Düşünecek olursak, evin en çok geçiş yapıldığı yer... Bu alanı dekore ederken en çok dikkat etmeniz gereken şey mümkün...
  3. Gözleri ön plana çıkaran göz makyajı modelleri

Gözleri ön plana çıkaran göz makyajı modelleri

göz makyajı modelleri sade göz makyajı örnekleri gözleri ön plana çıkaran makyaj gözleri öne çıkaran makyaj gözü ön plana makyajlar göz makyajı, modelleri, sade, gösterişli, doğal, 2011 trendleri burada arkadaşlar. Gözlerinizi ön plana çıkaracak ve sizi daha da bir güzel kılacak, yılın göz makyajı trendlerinden modeller sunuyoruz Melek'ler.
  4. Göz Renginizi Makyajla Öne Çıkarmanın İncelikleri

Göz Renginizi Makyajla Öne Çıkarmanın İncelikleri

Bu sayfa; Göz Renginizi Makyajla Öne Çıkarmanın İncelikleri konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyaj yaparken gözlere vurgu yapmak ve göz renginizi ortaya çıkarak şekilde makyaj yapmak, size ayrı bir hava verir. Bunun için kullanacağınız renklerde öncelikle teninize ve göz renginize uygun olan renkleri ön plana almalısınız. Yapacağınız makyajla farkedilmek ve derin bakışlara...
  5. herkesin gözü önünde doğum yaptı

herkesin gözü önünde doğum yaptı

ABD'de çekiç başlı köpek balığı herkesin şaşkın bakışları arasında kumsalda doğum yaptı. Dün Florida'daki Panama City Plajı'na gelen tatilciler sıradışı bir olayla karşılaştı. Bir balıkçının yönlendirmesiyle kumsala çıkan köpek balığı, plajdakilerin hayret dolu bakışları arasında yavruladı. Yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki köpek balığının doğumu ve doğan yavruların etrafa saçılması saniye...

Sayfayı Paylaş