gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gözlerin beni aramasın anne

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gözlerin beni aramasın anne Bekleme gelemem artık.

Gözlerin, boş yere beni aramasın

Gözlerinden yaşlar akmasın

Babama sorma boşuna

Anne! Bulamaz,

Bulursa da oğlun;

Gittiği yerden geri dönemez.

Geri dönülmez bir yoldayım.

Anne! Seviyordum

hayal gözlümü

Şimdi bekliyorum

Anne! Herkesin toplanacağı yerdeyim

Boşuna bekleme beni

Anne! Geri dönülmez yerdeyim….

gözlerin beni aramasın anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende aranızdayım...

bende aranızdayım...

slm arkadaslar ben seda lakabımsa sarilale:) ıskenderundan katılmaktayım aranıza ınternette 80li yıllarla ılgılı resımlere falan bakıyodumki ilgimi cekti melekler ve aranıza katıldım :)
  2. Annenin gözüyle...

Annenin gözüyle...

Kızına sürekli ``Badem gözlüm,nur yüzlüm`` derdi anneciği.Halbuki kızın gözleri şaşı,yüzü ise sivilcelerle donanmıştı.Ama annesine göre O Pamuk Prenses`ten katlarca daha güzeldi.Kız küçükken annesinin dediklerine inanır,kendini güzeller güzeli sanırdı.Ama artık büyümüştü.İnanmıyordu annesinin bu sözlerine.Aynaya baktıkça annesinin ona yalan söylediğini daha iyi anlıyor,bu nedenle annesine...
  3. aranıza bende katılabilir miyim ???

aranıza bende katılabilir miyim ???

bende geleli fazla olmadı ama oldu işte biraz adım gamze beni gamselim diye bulabilirsiniz hepinize merhabalar ::))))
  4. bende aranızdayım

bende aranızdayım

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım umarım burda güzel arkadaşlıklar elde ederim...
  5. Anne Gözüyle

Anne Gözüyle

duygulu hikayeler, anne, annelik güdüleri, anne çocuk, annesinin gözünde çocukları sizler için buldum melekler... anneler öle varlıklardır ki yavruları onlar için dünyanın en güzel varlıklarıdır işte bununla ilgili bir hikaye "kargaya yavrusu şahin gibi görünürmüş"işte bu sözü doğrular bir hikaye. Annesi, onu hep "Güzel kızım, Pamuk Prenses gibi tatlı kızım, badem gözlü...

Sayfayı Paylaş