gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gözlerin uzaklara dalmıyor mu hiç söyle

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gözlerin uzaklara gözlerim uzaklarda seninde gözlerin uzaklara hiç söyle uzaklarda

Resimler hayaller paramparça
    Seninde gözlerin uzaklara
    Öylece dalmıyor mu hiç söyle

Kim haklı, kim suçlu bir galip ararken
    Yitirdik, hikayemiz böyle
    Ne biliyorsun kim güler sonunda
    Bir ömür boyu yalnızlık galip belki de...

Sana kalmaz, kime kalmış ki
    Bu malla mülkle kandıran dünya
    Hıh, oynak böyle
    Değişiyorsun, yitiriyorsun sen
    Bizi günden güne...

alıntı

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gözlerin uzaklara dalmıyor mu hiç söyle
    emegıne saglık pasıkam çok guzelll

Gözlerin uzaklara dalmıyor mu hiç söyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözlerinizdeki parıltı hiç sönmesin

gözlerinizdeki parıltı hiç sönmesin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Muazzez Ersoy - Gözlerime Bakta Söyle

Muazzez Ersoy - Gözlerime Bakta Söyle

nasil bir ask yasadik biz oturda bir dusun artik ayrilalim diye gozlerime bakta soyle artik ayrilalim diye gozlerime bakta soyle kacip gitmek cagre degil hicbirsey cozulmez boyle seni unuturum diye gozlerime bakta soyle kurdugumuz hayallerin dualari yeminleri nasil unutursun beni gozlerime bakta soyle bir neden bir sebep yokken bu zamansiz gitids niye bu ask nasil biter boyle gozlerime...
  3. Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

kalbim içine bak kalbin içine bak kalbimin kalbinin Kalp Kardeşim Olur musun ? Kehânet sevinçlerim yok benim. Yarın aydınlık da olabilir, zifiri karanlık da. Ne mutluluğum daim sürer gider, ne bu hüzün eleverir beni. Yitişler, yokoluşlar, kayboluşlar arasında nice boşlukları atlarım öteden bir nefhâ ile. Şimdi kasvet yüklü bulutlar gibiysem, az sonra mutlu-mesûd yayılabilirim mavi göklere.....
  4. Uzak Gözler İçin Makyaj Önerileri

Uzak Gözler İçin Makyaj Önerileri

Uzak Gözlere sahipseniz nasıl makyaj yapmanız gerektiğine dair öneriler :tik: Uzak Gözler, karşınızdaki kişi üzerinde genellikel onalrı dinlemediğinzi zilenimi yaratır.. Uzak gözler için makyaj yoğunluğu gözün iç bölümünde yer almalıdır.. 1- Uzak Göz Makyajı: Kaşın kuyruk kısmına aydınlatmak amacı ile açık renk far sürülür. 2- Göz kapağı kıvrımı buruna yakın olan bölgede daha...
  5. Gözlerini Açma Hiç

Gözlerini Açma Hiç

Gözlerini Açma Hiç Geldim gene yoksun. Sensizlik ve hatıraların var odada. Giderken boşaltmayı unuttuğun küllük İçinde izmaritler dudaklarından izler. Dökmedim dökemedim ! Kapatmayı unuttuğun radyo Çalan hüzünlü melodiler. Kapatmadım kapatamadım ! Ceketimi astım. Askıda unuttuğun ceketinin yanına. Lakin sensizlik hala omuzlarımda... Yorgunum çok yorgun. Öylece çöktüm resminin...

Sayfayı Paylaş