gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

gözlerinde kayboluyorum!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gözlerinin içinde kayboldum gözlerinde kayboldum gözlerinde kayboluyorum şiir
    Geceye gömülen gözlerinde bir gamlı hazan olabilmek isterdim…savrulan saçlarında esen beklide bir rüzgar..belki de o gözlerinin içinde kısa kısa voltalar atan, gözbebeklerin olmak isterdim, kimbilir……!

Gizli bir sır gibi, karanlıklara çekilişini seyre dalıp, çörekleşen yüreğime demir atardım her gece sen yokken…ürkek bakışlarımın takibinde bırakırdım hep seni, esef dolu bakışlarımın arasına hapsederdim o gözlerini…

Sen yokken yalnızlığın yasını tutardım içimde…kahır dolu gel gitler bırakırdım yüreğime, sen yoksun diye…hoyratça esen rüzgarın bıraktığı seslerin arasında avare dolaşan bedenimin ezikliğini hissederdim hep…duygularımın gecenin karanlığında felce uğrayışına şahit olur, içli haykırışlar bırakırdım karanlıklara…

Gözlerinin KOYU KAHVE derinliklerine gömülür ve hiç çıkmazdım çoğu zaman… zamanı bile önemsemezdim sen olduğunda…alırdım voltamı ayrılık saati gelip kapımı çalınca ve sensizliğin koyuna bırakırdım düşüncelerimi…dalgaların haşmetli ahengi arasında yol alan martıların çığlık çığlığa bıraktığı seslerin ritmine bırakırdım kulaklarımı….düşlerimden bir senaryo yapar, hayallerimi hep senle dolu güzelliklerle süsler ve bezendiriverirdim….ahhhhhh beni benden eden o gözlerin varya…aşinası olmuşum güzelim ben senin….

Seni sevmelerim hep bende gizli kalan…..senden başkasını sevmek mi inan ki yalan….varmı kalbimi sen gibi çalan….yokluğuna demir atmışım ben güzelim…sen sevmesende ben seni bir ömür boyu severim….gözlerine meftune olduğum yarrrrrrrr….!!!!!

gözlerinde kayboluyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mumlar Nasil Kayboluyordur??

Mumlar Nasil Kayboluyordur??

fitil nasıl sokulur Gerçi şimdi elektrikler kesilince otomatik olarak devreye giren lambalar, hatta jeneratörler var ama mum hayatımız boyunca evimizin demirbaşı olmuştur. Onu o kadar hayatımızın olağan bir parçası olarak algılamışızdır ki, fitiline bir kibrit çaktığımızda onun nasıl yandığını, yandıkça katı kısmının nereye gittiğini düşünmeyiz bile. Tarihi çok eskiye uzanan mum...
  2. Gerçektende Kayboluyor

Gerçektende Kayboluyor

süper bişi bu ortasına bakınca kayboluyo odaklanın alıntı
  3. /... Kayboluyorum.../

/... Kayboluyorum.../

Kayboluyorum Sabah ezanıydı... Aklımın bütün kuşları buz kesmiş, kanatları sancılı bir sessizliğe kapanmıştı. Uçsuz bucaksız uçurumlar sarmıştı derinliğimi, hangisinden atlasam yüzün tutuyordu beni. Keder de yüzünü çok sevmiş olmalıydı... Dokunmak ne zamandır günahtı ki sevişmelerimizin parmak izi tenimize düşmüyordu! Avuç içlerimde uyuttuğum bir yalan olabilir miydin? Fısıltıyla...
  4. Kayboluyorum..

Kayboluyorum..

Sabah ezanıydı... Aklımın bütün kuşları buz kesmiş kanatları sancılı bir sessizliğe kapanmıştı. Uçsuz bucaksız uçurumlar sarmıştı derinliğimi hangisinden atlasam yüzün tutuyordu beni. Keder de yüzünü çok sevmiş olmalıydı... Dokunmak ne zamandır günahtı ki sevişmelerimizin parmak izi tenimize düşmüyordu! Avuç içlerimde uyuttuğum bir yalan olabilir miydin? Fısıltıyla söylediğim ninniler...
  5. bu çocuklar neden kayboluyorlar?

bu çocuklar neden kayboluyorlar?

çocuklar neden kayboluyor kayıp çocuklar !!!!!! bu çocukların kaybolma nedenleri nelerdir? evden kaçan çocuklar!!!!! hangi ailelerin çocukları evden kaçma eğiliminde ...... Başbakanlık İnsan Hakları Bakanlığı Türkiye'de 1446 çocuğun kayıp olduğunu açıklamış ...... ne yazık ki son dönemde hergün kayıp çocuk haberleri görüyoruz çevremizde ,basında heryerde.... bu acı olayların...

Sayfayı Paylaş