gebe
  1. karçiçeği

karçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

..Gözlerinde Müebbeti İstiyorum..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında karçiçeği tarafından paylaşıldı.

Gözlerinde müebbeti istiyorum
    En acımasız mahkemelerde yargılasınlar beni.
    Bedenimden yüreğimi söküp
    Yüreğinde nefes almak olsun suç[um]
    ________________SON İSTEĞİM ;
    Darağacım, yıldızların düştüğü Saçlarının tellerinden örülsün.
    Yüreğinde ölmeyi istiyorum.
    Baharları mevsimlerden çalıp
    Gözlerine doldurmakla suçlasınlar beni.
    İnfazım, gözyaşlarında son bulsun...

Çıplak yürime,
    Gözyaşlarının umut zincirlerini geçirsinler.
    Aldığım her nefes sevdana olsun.
    Gözlerinin güneş gibi düştüğü
    Gönül mapusluğunda,
    Ömür boyu yüreğinin müebbetini istiyorum.
    Gülüşlerinde erimeyi istiyorum.
    Yağmurların sadece gözyaşında saklı olduğu
    Güneşin, hep gülüşlerinde solduğu
    ________________________________________Bir ceza istiyorum.
    İnfazım, gözlerinde yavaş yavaş erimek olsun.

Avuçlarında solmayı diliyorum.
    Ömmden vazgeçip,
    Senin gözlerine firardan yargılanayım.
    Susma hakkımı kullanıp,
    zlerinde müebbeti istiyorum.

İsmail Sarıgene

..Gözlerinde Müebbeti İstiyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksici katiline müebbet

Taksici katiline müebbet

necati çoban yeniçubuk mesajları Taksici katiline müebbet Halife YALÇINKAYA/SİVAS, (DHA) SİVAS‘ın Yeniçubuk Beldesi'nde taksicilik yapan 44 yaşındaki Necati Çoban'ı boğazını keserek öldürdükten sonra aracını ve cebindeki parasını alarak Kayseri‘ye kaçan 21 yaşındaki Mahmut Akşen, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Akşen'e, taksicinin parasını aldığı için de ayrıca 10 yıl hapis cezası...
  2. gözler!!

gözler!!

Balarısıyla gözlerinizi değiştirmek istermiydiniz? Düşünmek bile ürpertici. Balarısına pekala yakışan ve onun bütün ihtiyaçlarına mükemmel şekilde cevap veren bir çift petek gözün insan yüzüne vereceği şekil bir yana dursun,hayatımızdan kırmızı rengin çıkması dahi razı olabileceğimiz bir şey değildir. Gerçi biz gözümüzü kendimiz seçmedik. Hiçbir canlı kendi gözünü kendisiseçmedi.Ama...
  3. istiyorum

istiyorum

Geçinmek için ne yaptığın beni ilgilendirmiyor. Neyi özlediğini, kalbinin arzuladığı şeye kavuşmanın hayalini kurmaya cesaret edip edemediğini bilmek istiyorum . Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Aşk için, hayallerin için, yaşıyor olma serüveni için, bir ***** gibi görünme riskini göze alıp almayacağını bilmek istiyorum. Ay´ının etrafında hangi gezegenlerin döndüğü beni...
  4. Göz Farınız Akmasın İstiyorsanız bunları yapın

Göz Farınız Akmasın İstiyorsanız bunları yapın

göz farının akmaması için göz farı sürme teknikleri Göz makyajı nasıl yapılır daha önce hepbirlikte detaylı bir şekilde öğrenmiştik melek'lerim. Şimdi de göz farının akmaması için yapılması gerekenleri bu yazımızda konu alıyor ve göz farı sürme teknikleri hakkında detaylı bilgi ediniyoruz. Göz farı kadınların en vazgeçilmez makyaj malzemelerinin başında geliyor. İster sade, ister...
  5. Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Çoğu insan yeterli süre uyumadığında göz altı torbaları ile uyanır. Bazı insanlarda bulunan göz altı torbaları ise uyku süresi ile ilişkisizdir. Sebebi ne olursa olsun, doğal bir takım yöntemlerle göz altı torbaları azaltılabilir: 1. Akşam uykuya yatmadan, ıslak temiz bir bezi buzdolabına koyun. Sabah uyandığınızda bu bezi dolaptan çıkarıp gözlerinizin üzerine yerleştirin. Eğer çok soğuk...

Sayfayı Paylaş