gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

gözlerinin yeşilini özledim!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Olamaz olamaz sensiz yarim Kabir azabından beter halim Acılar bütün derdim
    Sensiz bir dünyayı neyleyim

Gözlerimi kapadım çizdim seni kalbime açmam nafile isteme son nefesimde ellerinde ben yoksan sende olma hiç bi yerde. Sadece benim ol hayata döndür yine beni aç kapılarını zorlama dünyanda dönmez ki bensiz bilirim soluk almak senin için çok zor. Bu yolda söz verdik pes etmek yakışmaz aşkımıza isteme hadi al beni yine
    kendine gitme tut ellerimi sayalım yine günleri. Işığındım ben senin zor dileğin tüm bu kalbi yalnız kalmam bilirim zor sensiz elimde kalemim herşeyimi yazdım
    yine sensiz...

Heryerde hayalin yine aldı beni rüzgar olup döndürdü bu bedeni gittiğimiz o yerlerde canımı yine düşlerim. Kurdum yine boş hayaller biLirim dönmen çok zor ahh ölürüm yine dayanmaz bu kalp gidişine almaz kalbim birini. İçimden seni atmam kalpsiz yaşamak kadar zor ben değil her yeri sen kokar sevgilim gözlerini çok özledim...
    senelerim ordun her yerde doğruydun bilirim
    ben seni vurdum çok pişmanım ne olur dön gözlerinin yeşilini özledim!!

Olamaz olamaz sensiz yarim
    Kabir azabından beter halim
    Acılar bütün derdim
    Sensiz bir dünyayı neyleyim...

gözlerinin yeşilini özledim!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Gözleri Hüzün Yeşili

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili

Asya - Gözleri Hüzün Yeşili bu günde dün gibi yaşanmadan geçti gitti gözleri hüzün yeşilı ben varsam yaşıyorsam dünyada sen gibi senin gibi sen yoksan ben olmam kı gün gibi güneş gibi sen yoksan ben olmam kı yıllar desen seninle geçtı bu yollar desen şenle tükendi her şey her an seninle güzeldi ama senden sonra yıllar desen yorgun yetimdi o kırık dökük evler gibiydi gözleri...
  2. Haramiler - Yeşil Gözlerinden

Haramiler - Yeşil Gözlerinden

Bir yağmur sonrası Açmıştın ellerimde Dokunmaya kıyamazdım Büyüdüm masum tenine Hatırla daha dün gibi Uyanırken mavi sabahlara Derdim ki onurlu aşklar Yaşanır gider sonsuza Oysa sen şimdi diyorsun affet Güzelliğin örtmez ki günahlarını Yeşil gözlerinden sevda süzsem ne çare Yağmur olup yüreğine düşsem ne çare X2 İhaneti gözlerimden silseydim keşke Dokunduğum mavileri çaldım ne çare X2
  3. Tripkolic - Gözlerinin Yeşilini Özledim

Tripkolic - Gözlerinin Yeşilini Özledim

Olamaz olamaz sensiz yarim Kabir azabından beter halim Acılar bütün derdim Sensiz bir dünyayı neyleyim Olamaz olamaz sensiz yarim Kabir azabından beter halim Acılar bütün derdim Sensiz bir dünyayı neyleyim Gözlerimi kapadım Çizdim seni kalbime Açmam nafile İsteme son nefesimde Ellerinde ben yoksam Sende olma hiçbir yerde Sadece benim ol Hayata döndür yine beni Aç kapılarını zorlama...
  4. Yeşil gözlere makyaj nasıl yapılır?

Yeşil gözlere makyaj nasıl yapılır?

Yeşil gözlere makyaj nasıl yapılır? Yeşil göz makyajı Yeliş gözlü Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızdak usursuz bir makyaj için yeşil göz makyajı nasıl yapılır, anlatacağız arkadaşlarım:) Yeşil gözleriniz varsa ya da lens kullanıyorsanız işte size güzel gözlerinizi ön plana çıkartacak makyaj önerileri; Yeşil gözleri belirginleştirmek için en uygun renk paleti kırmızı...

Sayfayı Paylaş