gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gözlerinizdeki parıltı hiç sönmesin

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

gözlerinizdeki parıltı hiç sönmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parıltı

Parıltı

Bakınız; Işıltı.Rüyadaki parıltılı cisimlerin aşkla ve duygularla yakınilişkisi vardır. Yeni bir aşk gerçekleşecek demektir.
  2. Göksel - Parıl Parıl

Göksel - Parıl Parıl

Biri biterken başlar yenisine Işıklar söner devam eder sahne Birikir mazide ah eski sevgililer Kimi açık kimi koyu renkler Tesadüfen karşılaşır öper koklar Sonra hemen alışır Küçücükken çok yalnızdır Aşksa derdine en iyi ilaçtır Parıl parıl parlar ışıl ışıl yanar Mavi mavi boncuklar dağıtır Hep kandırır yalnız yatağı Benzer ölüme Işıklar yanar ve görünür Perde acır kendine...
  3. Parıl Parıl Çantalar

Parıl Parıl Çantalar

Bu yaz her şeyin renklisi ve gösterişlisi moda bayanların vazgeçilmezi olan çantalar da oldukça dikkat çekiyor. İşte size parlak çantalar galerisi
  4. Gözlerini Açma Hiç

Gözlerini Açma Hiç

Gözlerini Açma Hiç Geldim gene yoksun. Sensizlik ve hatıraların var odada. Giderken boşaltmayı unuttuğun küllük İçinde izmaritler dudaklarından izler. Dökmedim dökemedim ! Kapatmayı unuttuğun radyo Çalan hüzünlü melodiler. Kapatmadım kapatamadım ! Ceketimi astım. Askıda unuttuğun ceketinin yanına. Lakin sensizlik hala omuzlarımda... Yorgunum çok yorgun. Öylece çöktüm resminin...
  5. Saçlarınız parıl parıl parlasın...:)

Saçlarınız parıl parıl parlasın...:)

Saçlarınız parlasın..! Saçlarınız çok mu mat eğer öyle olduğunu düşünüyorsanız bu formüle dikkat saçlarınız parıl parıl parlayacak herkes büyülenecek adeta .... Saçların parlamasını sağlamak için.... --Rendelenmiş yeşil ceviz kabukları, pazı yaprakları ile birlik*te yarım saat süreyle suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı*ya, şampuan kıvamına gelinceye kadar yumurta sarısı ilâve...

Sayfayı Paylaş