gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

gözlerinize inanamayacak,gülüşünüze hakim olamayacaksınız.....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bu fotoğraf karelerine dikkat edin çok güleceksiniz.:D:D [​IMG]
    İnanılmaz Ama Gerçek...
    Trabzon'da son 1 haftadır etkili olan sağanak yağışlar ev hanımlarını da zor durumda bıraktı. Erdoğdu Mahallesi'nde bir apartmanın penceresine kuruması için asılan çamaşırların yağan yağmurdan ıslanmaması için üzerlerine 4 şemsiye açıldı. Elbiseleri yağmur yağdıkça içeri alıp yağmur dinince yeniden asmaktan usandığı sanılan ev sahibinin, çamaşır ipine kurutmak için astığı kıyafetleri 4 şemsiye ile yağmurdan korumaya çalışması görenleri gülümsetiyor.

2. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlık çok güzeldi ama en çok şemsiyeleri beğendim

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    gerçekten güldüm hele döner kesen çifte bittim yani

4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik ya takma diş ikinci elhahaha

gözlerinize inanamayacak,gülüşünüze hakim olamayacaksınız..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşimin Yanında Olamayacağım

Eşimin Yanında Olamayacağım

eşini başkasına siktiren Önümüzdeki haftalarda eşimin doğum günü var... Onun doğum günü aynı zamanda bizim çıkmaya başladığımız tarih :) Ancak tam o haftaya benim hizmet içi eğitim faaliyetlerim var ve uzağa gitmem gerekiyor. Öyle üzüldüm ki... Kafamda bir sürü planlar vardı, yapmak istediklerim... Ve ilk defa doğumgününü ayrı geçireceğiz. O akşam bensiz olması fikri canımı çok...
  2. Gözlerinize inanamayacaksınız!

Gözlerinize inanamayacaksınız!

edward göz yanılması ÜSTTEKİ YANILMA RESİME ODAKLANINCA ŞEKİLLER OYNUYORMUŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR FAKAT OYNAMIYOR SADECE GÖZ YANILMASI... GÖZÜNÜZÜ RESMİN ÜZERİNDE GEZDİRİN NOKTOLARIN OYNADIĞINI GÖRECEKSİNİZ FAKAT ASLINDA NOKTALAR YERİNDE DURUYOR SADECE GÖZ YANILMASI BU YANILMA İSE RESME DİKKATLİ BAKTIĞINIZDA ŞEKİLLER DÖNÜYORMUŞ GİBİ OLUYOR AMA ASLINDA SADECE YANILMA... RESİMDE GÖRÜNEN...
  3. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  4. Gözlerinize İnanamayacaksınız, Muhteşem Fotoğraflar !

Gözlerinize İnanamayacaksınız, Muhteşem Fotoğraflar !

muhteşem fotoğraf kareleri muhteşem fotoğraflar Fotoğraflara ilk baktığınızda birbirinden hoş çiçekler görüyorsunuz değil mi melekler :) Ancak saniyeler içinde ayrıntıya girdiğinizde gördüğünüzün çok daha farklı şeyler olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Evet usta fotoğraf sanatçısı Jack Long tıpkı bir bilim adamı gibi aylarca renkli sıvıların yoğunlukları ve karışımları üzerinde çalıştıktan...
  5. Linke Tıklayın Sonra Elinize Bakın, Gözlerinize İnanamayacaksınız :D

Linke Tıklayın Sonra Elinize Bakın, Gözlerinize İnanamayacaksınız :D

Bu konu; ilginç linkler konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdi sizlerlle paylaşacağım linke tıklıyorsunuz ve Let's Get Trippy yazan yere tıklıyorsunuz.Sonra OK,Start yazısını tıklayıp 30 sn boyunca ekranın tam ortasına bakıyorsunuz. 30 sn sonunda elinize bakıyorsunuz ve gözlerinize inanamıyorsunuz. Buna "cenesthetic hallucination" deniyormuş. Haa bu bir zombi...

Sayfayı Paylaş