gebe
  1. rüyanaz

rüyanaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gözlerinizi Çekerek Okuyunuz

Konu, 'Komik Resimler' kısmında rüyanaz tarafından paylaşıldı.

[​IMG]yaziyi okuya bilmiyorsunuzsa gozlerinizi cekik yapin o zaman okunacakdir

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gözlerinizi Çekerek Okuyunuz
    puahahaaaa..no sex...puhahahaaaaa...eemegıne saglık

Gözlerinizi Çekerek Okuyunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözler!!

gözler!!

Balarısıyla gözlerinizi değiştirmek istermiydiniz? Düşünmek bile ürpertici. Balarısına pekala yakışan ve onun bütün ihtiyaçlarına mükemmel şekilde cevap veren bir çift petek gözün insan yüzüne vereceği şekil bir yana dursun,hayatımızdan kırmızı rengin çıkması dahi razı olabileceğimiz bir şey değildir. Gerçi biz gözümüzü kendimiz seçmedik. Hiçbir canlı kendi gözünü kendisiseçmedi.Ama...
  2. Okuyun

Okuyun

ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
  3. Çekerek götürmek

Çekerek götürmek

Çekerek götürmek Bir insanı sürükleyerek götürmek ona zulmetmeye, Elde, kocakta veya başka bir şekilde götürülebilecek bir şeyi sürükleyerek götürmek işi yol ve yöntemiyle yapmamaya yahut zor olan şeyin üstesinden gelmeye, Bir hayvanın bir insanı yahut eti sürükleyerek ggötürdüğünü görmek, kişinin nefsinin isteklerine boyun eğerek rezil olmasına delalet eder.
  4. Aşkın Gözü Kördür.Lütfen Okuyun.

Aşkın Gözü Kördür.Lütfen Okuyun.

SONUNA KADAR OKUYUN LÜTFEN BİRAZ UZUN AMA ÇOK ŞEY ANLATIYOR... Aşkın gözü kördür diye boşuna dememişler.6. sınıfın sonunda biriyle çıkmaya başladım sınıfın zübbesiydi ama ço..k yakışıklıydı boyu posu endamı vardı.. sevmiyordum ama çıktım.Sırama ve çantama güller koyuodu msn nicklerine güzel güzel sözler sonunada adımı yazıp kalpler koyuyordu.7. sınıfa geçtik gelmesin diye dualar ettim...
  5. Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Çoğu insan yeterli süre uyumadığında göz altı torbaları ile uyanır. Bazı insanlarda bulunan göz altı torbaları ise uyku süresi ile ilişkisizdir. Sebebi ne olursa olsun, doğal bir takım yöntemlerle göz altı torbaları azaltılabilir: 1. Akşam uykuya yatmadan, ıslak temiz bir bezi buzdolabına koyun. Sabah uyandığınızda bu bezi dolaptan çıkarıp gözlerinizin üzerine yerleştirin. Eğer çok soğuk...

Sayfayı Paylaş