gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gözlükte Son Moda: Panjur Gözlükler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

panjur gözlük fiyatları shutter shades türkiye panjurlu gözlük fiyatları kanye west gözlüğü gözlükler [​IMG]
    Amerika’daki club ve plajlarda yeni bir trend yayılıyor: panjur gözlükler.
    Shutter Shades’in Amerika’da açılışı öyle büyük olay oldu ki, insanlar bir tane gözlük almak için birbirlerini çiğnedi. Snoop Dog, Kanye West, Paris Hilton gibi ünlüler de gözlüklerle görüldü.

Los Angeles’ta plak şirketi pazarlama uzmanı olarak çalışan Todd Wilkerson tarafından tasarlanan gözlükler, bir anda fenomen oldu.
    Bakalım mavi, yeşil, siyah, beyaz, pembe, sarı gibi farklı bir çok renkte sunulan bu gözlüklere gösterilen ilgi Amerika sınırlarını aşmayı başarabilecek mi?

Paris Hilton ve Kanye West Öncülerden

Shutter Shades Gözlükler Rengarenk

modaport.com

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Gözlükte Son Moda: Panjur Gözlükler
    güzel ama ilginç teşşekürler paylaşım için

3. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gözlükte Son Moda: Panjur Gözlükler

paylasim icin tesekkurler ben begenmedim begenenler taksin

Gözlükte Son Moda: Panjur Gözlükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözlük..

Gözlük..

İdeal Gözlük Kullanımı, Bakımı, Muhafazası Gözlük kullanmaya başlayan kişilerde, belli bir süre sonra bazı alışkanlıklar oluşur . Gözlüğü takıp, Çıkarırken, silerken, bir zemin üzerine koyarken, kordon veya zincirle boyunda asılı tutarken, baş üzerine kaldırırken, kılıfına yada kılıfsız cebe çantaya yerleştirirken ortaya çıkan bazı hareketler, hep benzer biçimde düşünmedenyapılır. Bu...
  2. gözlük

gözlük

rüyada gözlük kırılması rüyada kırılması görmek gözlüğün camı kırık görmek Yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen kimseye; Gözlük, onu hayatta kullananlar için kendi gözüne ve onun durumuna delalet eder.Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir. Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir. Etrafınızda birtakım sahte arkadaşlar var. Onlardan...
  3. 3 Boyutlu Gözlükler Artık Moda!

3 Boyutlu Gözlükler Artık Moda!

3 boyutlu film vizyondaki yerini çoktan almış durumda..çogu kişiler gözlüksüz film izlemem diyor.ama ben merak ediyorum ya daha hiç izlemedimde.hergün yeni bi teknoloji çıkıyo.daha birini keşfetmeden bi yenisi çıkıyo.. 3D gözlük projeleri üretmeye başlayan firmalar bu alanda da büyük rekabet içine girecek gibi gözüküyor.Bu rekabette en çok tüketicinin işine yarayacak…

Sayfayı Paylaş