gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Gözlükten kolye

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

moda,moda kadın,takı modası,farklı kolyeler,farklı kolye modelleri
    Beğenmediğiniz gözlük çerçevelerini atmayın bakın onlardan ne yapıyolar :D:D Benim pek hoşuma gitmedi ama paylaşmak istedim meraklısı vardır hahaha

2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    kolyeyi geçtim bide gözünede gözlük takmış hahaha

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy hiç hoş durmamış bide gözüne takmış tamamen batırmış. Ne diyelim iyi günlerde kullansın zevklerle renkleer tartışılmazmış :D:D

4. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    bana komik geldi yaa bu ne böyle...:)

Gözlükten kolye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözlük..

Gözlük..

İdeal Gözlük Kullanımı, Bakımı, Muhafazası Gözlük kullanmaya başlayan kişilerde, belli bir süre sonra bazı alışkanlıklar oluşur . Gözlüğü takıp, Çıkarırken, silerken, bir zemin üzerine koyarken, kordon veya zincirle boyunda asılı tutarken, baş üzerine kaldırırken, kılıfına yada kılıfsız cebe çantaya yerleştirirken ortaya çıkan bazı hareketler, hep benzer biçimde düşünmedenyapılır. Bu...
  2. gözlük

gözlük

rüyada gözlük kırılması rüyada kırılması görmek gözlüğün camı kırık görmek Yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen kimseye; Gözlük, onu hayatta kullananlar için kendi gözüne ve onun durumuna delalet eder.Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir. Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir. Etrafınızda birtakım sahte arkadaşlar var. Onlardan...
  3. kolye

kolye

Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...

Sayfayı Paylaş